1:1
1:6
- : -

Z.F.K. Petrovice C - FBC Honey Badgers F-M 2:10
15. Roman Ochodek, 35. Ondřej Firda - 3. Tomáš Vežranovský, 7. Lukáš Žurek, 9. Daniel Cabiš, 18. Ivan Valigura, 25. Lukáš Žurek, 28. Filip Závodný, 28. Vít Kahánek, 31. Tomáš Tobola, 36. Tomáš Tobola, 36. Michal Dombrovský; rozhodčí: Jan Duda - Jan Piško; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Petr Michalík ? - Michal Zápalka ?; po třetinách: 0:3, 1:1, 1:6;
36:00
35:48
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Michal Dombrovský, asistoval Tomáš Vežranovský (2:10).
35:38
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Tomáš Tobola, asistoval Vít Kahánek (2:9).
34:13
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil Ondřej Firda, asistoval Radim Madecký (2:8).
30:01
27:18
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Václav Štrbák (1:7).
27:02
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Filip Závodný, asistoval Ivan Valigura (1:6).
24:32
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Lukáš Žurek, asistoval Daniel Žurek (1:5).
24:00
24:00
21:15
Vyloučen hráč Radek Měrka družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za sekání.
17:28
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Ivan Valigura, asistoval Daniel Cabiš (1:4).
14:31
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil Roman Ochodek, asistoval Michal Kačor (1:3).
12:00
12:00
09:14
Vyloučen hráč Ondřej Firda družstva Z.F.K. Petrovice C na 2 minuty za sekání.
08:47
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Daniel Cabiš z trestného střílení (0:3).
06:46
Vyloučen hráč Michal Dombrovský družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za sekání.
06:29
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Lukáš Žurek, asistoval Vít Kahánek (0:2).
02:37
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Tomáš Vežranovský, asistoval Michal Dombrovský (0:1).
02:25
Frýdek VS Petrovice hráli bez přerušení 02:25 minut.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Duda a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Václav Štrbák, Daniel Žurek, Filip Závodný, Tomáš Vežranovský, Lukáš Žurek