2:1
1:3
- : -

Tatran Střešovice B - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 6:5pn
6. Martin Barták, 15. Jan Karel Matějka, 22. Miroslav Prosa, 26. Albert Cibulka, 38. Ondřej Stránský, N Albert Cibulka - 7. David Hasman, 28. Vojtěch Dobeš, 36. Tobiáš Uhřík, 38. Štěpán Zavoral, 41. Tobiáš Uhřík; rozhodčí: Filip Novák - Jan Hejsler; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jiří Hák ? - Petr Eibl ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:3;

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč Albert Cibulka a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč Tomáš Fodor , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč Mikuláš Mentberger a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč Michal Mašek , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:04
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
40:43
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval Štěpán Zavoral (5:5).
37:58
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Štěpán Zavoral, asistoval Michal Mašek (5:4).
37:46
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Ondřej Stránský, asistoval Jan Karel Matějka (5:3).
35:55
Máme tu další zlomenou hokejku
35:24
i golman z Králova Dvora má dnes svůj den
35:02
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík bez asistence (4:3).
33:30
Hák se dnes asi dobře vyspal, protože to co předvádí je neskutečné
31:50
Vyloučen hráč Ondřej Stránský družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
28:55
Vyloučen hráč Tobiáš Uhřík družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
27:46
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Vojtěch Dobeš, asistoval David Hasman (4:2).
26:10
v dnešním zápase hoši z Králova Dvora lámou už druhou hokejku :(
25:20
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Albert Cibulka, asistoval Martin Barták (4:1).
25:20
Cibulka se obtočil okolo branky a střílí gol
21:22
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Miroslav Prosa, asistoval Mikuláš Mentberger (3:1).
21:22
Tatran využívá přesilovku
19:42
Vyloučen hráč Štěpán Zavoral družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:53
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jan Karel Matějka, asistoval Miroslav Prosa (2:1).
08:26
Vyloučen hráč Martin Barták družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:21
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil David Hasman bez asistence (1:1).
05:32
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Martin Barták, asistoval Albert Cibulka (1:0).