9:2
7:1
- : -

ACEMA Sparta Praha B - SK Florbal Benešov 16:4
17. Adam Roháč, 18. Štěpán Indra, 22. Jan Krejča, 22. Štěpán Novák, 23. Matěj Krajc, 26. Štěpán Indra, 27. Tomáš Plicka, 28. Jan Krejča, 29. Matěj Krajc, 34. Adam Roháč, 38. Jan Krejča, 38. Matěj Krajc, 39. Štěpán Novák, 40. Štěpán Indra, 44. Tadeáš Meixner, 44. David Rozhon - 9. Tomáš Filip, 24. Tomáš Filip, 28. Tobiáš Truhelka, 34. Jakub Wroblowský; rozhodčí: Filip Novák - Jan Hejsler; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Novotný ? - Ondřej Coufalík ?; po třetinách: 0:1, 9:2, 7:1;
45:00
43:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil David Rozhon, asistoval Štěpán Novák (16:4).
43:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Tadeáš Meixner bez asistence (15:4).
42:43
Vyloučen hráč Matěj Krajc družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Štěpán Indra, asistoval Jan Krejča (14:4).
38:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Štěpán Novák bez asistence (13:4).
37:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Matěj Krajc, asistoval Lukáš Mitera (12:4).
37:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Krejča, asistoval Tadeáš Meixner (11:4).
33:57
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jakub Wroblowský, asistoval Vít Novák (10:4).
33:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Adam Roháč, asistoval Jan Krejča (10:3).
30:00
30:00
28:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Matěj Krajc bez asistence (9:3).
27:33
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tobiáš Truhelka, asistoval Jakub Hart (8:3).
27:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Krejča, asistoval Štěpán Indra (8:2).
26:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Tomáš Plicka, asistoval Tadeáš Meixner (7:2).
25:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Štěpán Indra, asistoval Tomáš Plicka (6:2).
23:14
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Filip, asistoval Vít Novák (5:2).
22:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Matěj Krajc, asistoval Štěpán Indra (5:1).
21:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Štěpán Novák, asistoval Tadeáš Meixner (4:1).
21:06
17:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Štěpán Indra, asistoval Štěpán Novák (2:1).
16:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Adam Roháč, asistoval Jan Novotný (1:1).
15:00
15:00
08:58
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Filip bez asistence (0:1).
08:57
Golman Benešova předvedl neuvěřitelný zákrok
04:08
Vyloučen hráč Štěpán Novák družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání.
02:12
Vyloučen hráč Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.