2:2
1:0
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - ACEMA Sparta Praha B 4:3
7. Vojtěch Dobeš, 22. Michal Mašek, 30. Michal Mašek, 35. Tobiáš Uhřík - 12. Matěj Krajc, 16. Jan Krejča, 30. Vít Ulman; rozhodčí: Vojtěch Prokop - František Raffay; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: David Křeček ? - Štěpán Indra ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:0;
45:00
43:53
Vyloučen hráč Dominik Krištof družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za špatné střídání.
43:37
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
39:49
hra se přelívá ze strany na stranu
34:21
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval Tomáš Fodor (4:3).
32:50
Vyloučen hráč Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:00
30:00
29:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Vít Ulman, asistoval Tadeáš Meixner (3:3).
29:18
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Mašek, asistoval Tobiáš Uhřík (3:2).
26:09
náhradní golman Sparty chytá jako Domča Hašků
25:02
Vyloučen hráč David Křeček družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za držení.
25:02
Vyloučen hráč David Rozhon družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za nesportovní chování.
23:45
neuznaný gol Sparty
21:02
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Mašek, asistoval Tomáš Zuska (2:2).
15:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Krejča, asistoval Tadeáš Meixner (1:2).
15:08
Sparta se ujímá vedení
15:00
15:00
11:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Matěj Krajc, asistoval Lukáš Mitera (1:1).
11:29
Krajc vymetl všechny pavučinky
09:08
Po tvrdém souboji nám spadly mantinely
06:10
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Vojtěch Dobeš, asistoval Tomáš Zuska (1:0).