2:2
2:2
- : -

FBC Vokovický Šavle - Poison TJ JUNIOR PRAHA 8:6
5. Petr Šavrda, 9. Josef Kurka, 10. Jan Pinkas, 11. Josef Kurka, 20. Lukáš Lhotský, 24. Josef Kurka, 35. Josef Kurka, 36. Vladimír Oliva - 6. Jakub Večerka, 8. Martin Ledvinka, 16. Václav Žák, 23. Jakub Večerka, 27. Václav Žák, 27. Václav Žák; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Daniel Nejedlo; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Šteffl ? - Dan Kašpar ?; po třetinách: 4:2, 2:2, 2:2;
35:56
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Vladimír Oliva, asistoval Martin Sus (8:6).
34:00
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Josef Kurka bez asistence (7:6).
33:12
Timeout Poison TJ JUNIOR PRAHA
26:42
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Václav Žák z trestného střílení (6:6).
26:02
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Václav Žák, asistoval Jan Kozina (6:5).
24:00
24:00
23:23
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Josef Kurka, asistoval Miroslav Šteffl (6:4).
22:48
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Jakub Večerka bez asistence (5:4).
19:36
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Lukáš Lhotský, asistoval Martin Sus (5:3).
15:47
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Václav Žák, asistoval Martin Ledvinka (4:3).
12:00
12:00
11:13
Vyloučen hráč Petr Šavrda družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za hra na zemi.
10:30
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Josef Kurka, asistoval Lukáš Lhotský (4:2).
09:26
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Jan Pinkas, asistoval Lukáš Lhotský (3:2).
08:28
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Josef Kurka, asistoval Petr Šavrda (2:2).
07:42
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Martin Ledvinka, asistoval Václav Žák (1:2).
05:01
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Jakub Večerka, asistoval Dan Kašpar (1:1).
04:00
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Petr Šavrda bez asistence (1:0).
02:26
Vyloučen hráč Martin Šustr družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jindřich Kratochvíl a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů Poison TJ JUNIOR PRAHA:
00:00
Line-up domácích FBC Vokovický Šavle: brankář: Miroslav Šteffl; hráči v poli: Jan Pinkas, Vladimír Oliva, Martin Šustr, Josef Kurka, Lukáš Lhotský