2:0
1:1
- : -

TEXAS LONGHORNS DDM P6 - Wizards DDM Praha 10 B 4:1
2. Jiří Friesz, 14. Jiří Friesz, 14. Jan Drebitko, 34. Vangelis Zingopis - 26. Connor Jan Van Luyk; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Zdeněk Strnad; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Pikner ?, Tomáš Véle ? - Jakub Kvíz ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:1;
36:00
35:35
Golman týmu Texas zandal neskutečný zákrok když na něj šli samotní dva hráči z týmu Wizards.
34:30
Posledních pár minut utkání tým Texas střílí neskutečné střely a doslova bombarduje WIzards.
33:34
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil Vangelis Zingopis bez asistence (4:1).
33:34
Hráč z týmu Texas s číslem 16 si neskutečně projel skoro celé hřiště pokoupal protivníky a zakončuje. Je to gol
33:09
Hráč z týmu Texas s číslem 36 šel do neskutečného bloku a zabránil střele.
31:38
Hráč z týmu Wizards s číslem 68 se nezdá je malý ale šikovný. Obehrál si neskutečně na středu hráče z týmu Texas
30:22
Hráč z týmu Wiazards s číslem 30 ukázal správné sportovní chování a přiznal se k tečovanému míčku. Děkujeme
29:48
Golman týmu Wizards opět neskutečný zákrok levým ramínkem.
28:28
Hráč z týmu Texas s číslem 37 vystřelil přímo mezi nohy golmana týmu Wizards, Ale golman se nenechal a střelu fantasticky počapal.
26:15
Hráč týmu Texas s číslem 30 vyslal střelu směrem na svatyni golmana z týmu Wizards ale golmaman nestkutečně počapal.
25:35
Golman týmu Texas má dneska opravdu neuvěřitelné zákroky.
25:21
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Connor Jan Van Luyk, asistoval Matěj Hosperger (3:1).
24:30
Hráč týmu Wizards s číslem 27 chtěl vyslat velice potencionální střelu, ale bohužel přímo do hráče z týmu Texas s číslem 96.
24:00
24:00
Oba dva týmy nyní probírají své taktiky do třetí třetiny. Přejme jim hodně štěstí.
24:00
23:05
Golman týmu Wizards má neuvěřitelné a nevypočítavé pohyby. Chytá neskutečně.
21:34
Hráč z týmu Wizards s číslem 30 vyslal střelu, ale bohužel těsně vedle svatyně týmu Texas
20:44
Hráč s číslem 68 vystřelil velice jedovatou střelu.
20:00
Wizards opět v pěti
17:34
Vyloučen hráč Daniel Winkler družstva Wizards DDM Praha 10 B na 2 minuty za sekání.
13:43
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil Jan Drebitko, asistoval Michal Havlíček (3:0).
13:05
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Véle družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6
13:02
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil Jiří Friesz, asistoval Vojtěch Jůn (2:0).
12:00
12:00
01:50
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil Jiří Friesz bez asistence (1:0).