0:1
1:1
- : -

FBC KOLOUŠCI UNHOŠŤ - TEXAS LONGHORNS DDM P6 2:3pn
5. Kryštof Mirčevský, 26. Kryštof Mirčevský - 22. Michal Havlíček, 30. Vangelis Zingopis, N Marek Hauptmann; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Zdeněk Strnad; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Juzl ? - Jan Pikner ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč Marek Hauptmann a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC KOLOUŠCI UNHOŠŤ hráč Kryštof Mirčevský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč Michal Havlíček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC KOLOUŠCI UNHOŠŤ hráč Jakub Kříž , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč Jiří Friesz , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC KOLOUŠCI UNHOŠŤ hráč Lukáš Váňa , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájení trestná střílení.
36:00
34:57
Timeout FBC KOLOUŠCI UNHOŠŤ
29:06
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil Vangelis Zingopis bez asistence (2:2).
25:20
Branku družstva FBC KOLOUŠCI UNHOŠŤ vstřelil Kryštof Mirčevský, asistoval Jakub Kříž (2:1).
24:00
24:00
21:46
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil Michal Havlíček bez asistence (1:1).
16:54
Vyloučen hráč Jáchym Pavlíček družstva FBC KOLOUŠCI UNHOŠŤ na 2 minuty za špatné střídání.
12:00
12:00
09:04
Trestné střílení družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 neproměnil Jiří Friesz.
04:42
Branku družstva FBC KOLOUŠCI UNHOŠŤ vstřelil Kryštof Mirčevský bez asistence (1:0).