2:1
1:0
- : -

FbŠ Bohemians B - FAT PIPE Traverza Chodov 4:1
13. Michal Šiman, 23. Jakub Gavenda, 23. Vojtěch Procházka, 44. Jakub Šejbl - 21. David Denemark; rozhodčí: Jan Krupička - Filip Novák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Svatopluk Kněžour ? - Patrik David Anděl ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:0;
45:00
43:57
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Šejbl, asistoval Jakub Gavenda (4:1).
43:00
Bohemka taktizuje ve vlastnim rohu a traverza je pri tom pozoruje.
42:21
to jsou tlaky to jsou tlaky.
40:23
Nadejny hrac a asistent trenera Martin Karban se snazil ztaktizovat utkani vhozenim micku na hraci plochu.
33:33
Poradatelsky stolek zdravy brankarskou legendu a ztelesneni ostrovtipu Vitka Maurence. :0
30:00
30:00
28:55
Brankar Travezy predvadi vynikajici zakroky.
22:47
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Vojtěch Procházka, asistoval Jakub Gavenda (3:1).
22:04
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Gavenda bez asistence (2:1).
20:50
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil David Denemark bez asistence (1:1).
15:01
Koukame na kvaltni florbal z obou stran. Brankar travezy chofov vychytava neskutecne strely.
15:00
15:00
12:28
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Michal Šiman, asistoval Štěpán Pacal (1:0).
03:08
Vyloučen hráč Tadeáš Ranš družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Krupička a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Chodov:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Svatopluk Kněžour; hráči v poli: Dominik Bláha, Matouš Michalko, Michal Šiman, Štěpán Pacal, Vojtěch Procházka