0:2
1:4
- : -

SPORT EDEN BEROUN - IBK Svatý hole Kladno 3:7
6. Adam Hozman, 10. Lukáš Leipert, 29. František Veselý - 10. Pavel Hušák, 18. Pavel Habada, 24. Jiří Hloušek, 30. Tomáš Prchal, 32. Jiří Bareš, 34. Pavel Habada, 35. Jiří Bareš; rozhodčí: Milan Baloun - Jaroslav Verner; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Tomáš Bobok ? - Lukáš Mach ?; po třetinách: 2:1, 0:2, 1:4;
36:00
35:10
Trestné střílení družstva SPORT EDEN BEROUN neproměnil Lukáš Leipert.
34:18
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil Jiří Bareš, asistoval Michal Šmíd (3:7).
33:00
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil Pavel Habada, asistoval Tomáš Prchal (3:6).
31:03
29:18
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil Tomáš Prchal, asistoval Lukáš Mach (3:4).
28:48
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil František Veselý, asistoval Adam Hozman (3:3).
27:16
Vyloučen hráč Pavel Hušák družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
24:00
24:00
23:51
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil Jiří Hloušek, asistoval Tomáš Prchal (2:3).
17:00
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil Pavel Habada, asistoval Pavel Hušák (2:2).
12:00
12:00
09:34
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil Pavel Hušák, asistoval Jiří Hloušek (2:1).
09:06
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil Lukáš Leipert z trestného střílení (2:0).
05:42
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil Adam Hozman, asistoval Jiří Luňáček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Svatý hole Kladno:
00:00
Line-up domácích SPORT EDEN BEROUN: brankář: Tomáš Bobok; hráči v poli: Peter Pfeiffer, František Veselý, Lukáš Leipert, Marek Stýblo, Jiří Luňáček