1:4
1:2
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - BLACK ANGELS C DASTA 6:8
6. David Trejbal, 8. Lukáš Fišer, 12. Jan Slabý, 15. Vojtěch Plecitý, 28. Vojtěch Plecitý, 45. Vítek Plešmíd - 7. Štěpán Kostrhún, 8. Lukáš Klíma, 17. Jakub Fišer, 21. Jan Michálek, 28. Štěpán Kostrhún, 29. Ondřej Falber, 40. Jan Michálek, 43. Lukáš Kohout; rozhodčí: Adam Voldřich - Jakub Horyna; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Schmidt ? - Josef Čáslava ?; po třetinách: 4:2, 1:4, 1:2;
45:00
44:06
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vítek Plešmíd, asistoval David Trejbal (6:8).
42:35
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil Lukáš Kohout, asistoval Vojtěch Švara (5:8).
39:53
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil Jan Michálek, asistoval Štěpán Kostrhún (5:7).
35:47
Vyloučen hráč Jakub Lukavský družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:16
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil Ondřej Falber, asistoval Jakub Vávra (5:6).
27:51
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojtěch Plecitý, asistoval Dušan Valo (5:5).
27:08
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil Štěpán Kostrhún, asistoval Jakub Hájek (4:5).
20:17
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil Jan Michálek bez asistence (4:4).
16:50
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil Jakub Fišer, asistoval Jan Michálek (4:3).
15:00
15:00
14:52
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojtěch Plecitý, asistoval Jan Slabý (4:2).
11:11
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jan Slabý, asistoval Dušan Valo (3:2).
07:32
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer bez asistence (2:2).
07:27
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil Lukáš Klíma, asistoval Štěpán Kostrhún (1:2).
06:51
Branku družstva BLACK ANGELS C DASTA vstřelil Štěpán Kostrhún, asistoval Šimon Kefurt (1:1).
05:44
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil David Trejbal, asistoval Vladislav Šust (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Voldřich a Jakub Horyna.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS C DASTA: brankář: Josef Čáslava; hráči v poli: Marek Šiška, Ondřej Falber, Jakub Vávra, Lukáš Klíma, Jakub Fišer