1:2
- : -
Las Plantas

Sépiáci TEXAS LONGHORNS - Las Plantas 3:6
1. Dan Ježil, 19. Petr Lávička, 44. Petr Lávička - 4. Jiří Ullmann, 8. Adam Novák, 13. Jiří Ullmann, 27. Radek Fabián, 36. Jiří Ullmann, 38. Adam Novák; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Marek Máčala ? - Filip Čermák ?; po třetinách: 1:3, 1:1, 1:2;
45:00
43:06
Branku družstva Sépiáci TEXAS LONGHORNS vstřelil Petr Lávička, asistoval Tomáš Pauček (3:6).
37:04
Branku družstva Las Plantas vstřelil Adam Novák, asistoval Jiří Ullmann (2:6).
35:47
Branku družstva Las Plantas vstřelil Jiří Ullmann, asistoval Martin Šrot (2:5).
33:41
Vyloučen hráč František Štíbr družstva Sépiáci TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
26:49
Branku družstva Las Plantas vstřelil Radek Fabián, asistoval Michal Čeřovský (2:4).
20:10
Trestné střílení družstva Las Plantas neproměnil Vladimír Smetana.
18:03
15:00
15:00
12:49
Branku družstva Las Plantas vstřelil Jiří Ullmann, asistoval Radek Fabián (1:3).
11:08
Vyloučen hráč David Halamíček družstva Sépiáci TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
07:49
Branku družstva Las Plantas vstřelil Adam Novák, asistoval Michal Čeřovský (1:2).
03:43
Branku družstva Las Plantas vstřelil Jiří Ullmann, asistoval Michal Čeřovský (1:1).
00:56
Branku družstva Sépiáci TEXAS LONGHORNS vstřelil Dan Ježil bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů Las Plantas:
00:00
Line-up domácích Sépiáci TEXAS LONGHORNS: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Petr Lávička, Tomáš Pauček, David Halamíček, Jakub Zeman, Antonín Loučka