0:6
0:2
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - SPORT CLUB Klatovy 1:13
3. Leontýna Káralová - 5. Pavla Marková, 6. Andrea Žižková, 8. Šárka Ježdíková, 14. Eliška Mídová, 15. Eliška Mídová, 18. Andrea Žižková, 19. Eliška Mídová, 21. Veronika Šafandová, 23. Veronika Šafandová, 27. Šárka Ježdíková, 27. Eliška Mídová, 42. Pavla Marková, 43. Klára Malá; rozhodčí: Jakub Dragoun - Lukáš Unger; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Nikola Nosková ? - Terezie Tomanová ?; po třetinách: 1:5, 0:6, 0:2;
42:30
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Klára Malá, asistoval Terezie Tomanová (1:13).
41:23
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Pavla Marková, asistoval Valerie Mídová (1:12).
30:00
30:00
26:51
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Eliška Mídová, asistoval Veronika Šafandová (1:11).
26:17
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Šárka Ježdíková, asistoval Veronika Šafandová (1:10).
22:14
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Veronika Šafandová bez asistence (1:9).
20:29
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Veronika Šafandová, asistoval Pavla Marková (1:8).
18:04
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Eliška Mídová, asistoval Šárka Ježdíková (1:7).
17:40
Vyloučen hráč Adela Husáková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:08
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Andrea Žižková bez asistence (1:6).
15:00
15:00
14:18
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Eliška Mídová z trestného střílení (1:5).
13:24
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Eliška Mídová, asistoval Terezie Tomanová (1:4).
10:41
Vyloučen hráč Leontýna Káralová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
07:22
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Šárka Ježdíková bez asistence (1:3).
05:19
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Andrea Žižková, asistoval Klára Malá (1:2).
04:36
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Pavla Marková, asistoval Eliška Mídová (1:1).
04:01
Vyloučen hráč Adéla Šipošová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
02:54
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Leontýna Káralová bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dragoun a Lukáš Unger.
00:00
00:00
Line-up hostů SPORT CLUB Klatovy:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Nikola Nosková; hráči v poli: Veronika Petrová, Karolína Bulvová, Adéla Šipošová, Klára Bačkovská, Kateřina Bünterová