1:1
3:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - TJ Sokol Nové Strašecí 5:4pn
27. Barbora Hajžmanová, 36. Eliška Hladíková, 37. Běla Novotná, 41. Běla Novotná, N Běla Novotná - 8. Kateřina Bünterová, 14. Adéla Šipošová, 22. Aneta Titlbachová, 38. Karolína Bulvová; rozhodčí: Jakub Dragoun - Lukáš Unger; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tereza Malá ? - Nikola Nosková ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 3:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Běla Novotná a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč Kateřina Bünterová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Barbora Hajžmanová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč Klára Bačkovská , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Eliška Hladíková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč Karolína Bulvová a vstřelil gól.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
43:50
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
42:48
Vyloučen hráč Veronika Petrová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za bránění ve hře.
40:27
Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
40:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Běla Novotná bez asistence (4:4).
38:30
Začíná se nám to hustit golama.
37:47
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Karolína Bulvová bez asistence (3:4).
36:55
35:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Eliška Hladíková, asistoval Miriam Kaminski (2:3).
30:49
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil Běla Novotná.
30:00
30:00
26:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Barbora Hajžmanová, asistoval Běla Novotná (1:3).
21:29
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Aneta Titlbachová bez asistence (0:3).
15:00
15:00
14:29
Vyloučen hráč Adéla Šipošová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
13:59
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Adéla Šipošová bez asistence (0:2).
13:42
Hajžmanová zachycuje cross.
12:10
Obě střídačky vypadají až moc nadšeně ze hry.
11:50
Vyloučen hráč Karolina Štandová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra rukou.
10:30
Strašecí statečně brání přesilovku domacích.
09:55
Nosková drží při přesilovce svůj tým.
07:45
Hladíková na Kaminky,ale ta dává břevno.
07:28
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Kateřina Bünterová, asistoval Veronika Kučerová (0:1).
07:28
Bunterové se podařil samostatný únik,který končí golem.
07:05
Vyloučen hráč Veronika Petrová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
06:36
Bogdanová přestřeluje branku z metru.
03:51
Vyloučen hráč Štěpánka Povolná družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za špatné střídání.
03:35
Novotná v samostatném úniku přestřeluje branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dragoun a Lukáš Unger.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Nikola Nosková; hráči v poli: Veronika Petrová, Karolína Bulvová, Adéla Šipošová, Klára Bačkovská, Kateřina Bünterová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Tereza Malá; hráči v poli: Eliška Hladíková, Barbora Hajžmanová, Běla Novotná, Miriam Kaminski, Karolína Černá