6:1
4:1
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - TJ Lokomotiva Louny 11:2
3. Jan Langhammer, 20. Erik Kocur, 21. Jakub Raiminius, 22. Jan Vokáč, 28. Martin Dvořák, 29. Erik Kocur, 30. Jakub Raiminius, 32. Lukáš Kaprhál, 38. Jan Valenta, 44. Martin Dvořák, 44. Jakub Raiminius - 17. Jiří Klokočník, 38. Jan Polák; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Lukáš Vostárek 22 - Daniel Castrillo 27; po třetinách: 1:0, 6:1, 4:1;
45:00
Střely na branku ve 3. třetině: Bivoj - 13; Louny - 6
45:00
43:17
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius, asistoval Rostislav Pleticha (11:2).
43:14
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
43:14
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Jan Vokáč (10:2).
37:56
Vyloučen hráč Jiří Lindner družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
37:53
Vlastní branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Valenta (9:2).
37:34
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák, asistoval Jiří Klokočník (8:2).
35:56
Vyloučen hráč Michal Libecait družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
31:56
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Kaprhál, asistoval Martin Dvořák (8:1).
30:00
30:00
Střely na branku ve 2. třetině: Bivoj - 15; Louny - 11
30:00
29:04
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius, asistoval Tomáš Kolodziej (7:1).
28:46
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Lukáš Kaprhál (6:1).
27:35
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Erik Kocur (5:1).
21:16
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Erik Kocur (4:1).
20:22
19:57
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Erik Kocur, asistoval Martin Dvořák (2:1).
16:29
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník, asistoval Daniel Castrillo (1:1).
15:00
15:00
Střely na branku v 1. třetině: Bivoj - 10; Louny - 7
15:00
02:52
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Langhammer, asistoval Jakub Raiminius (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny:
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Vostárek; hráči v poli: Tomáš Kolodziej, Michal Libecait, Jakub Raiminius, Rostislav Pleticha, Jan Langhammer