0:3
3:0
- : -

FK Slovan J.Hradec - FBC Rytíři Český Krumlov-Velešín 3:5
39. Daniel Danyi, 44. Jakub Hybš, 44. Jonáš Řípa - 7. Václav Schneider, 10. Nicolas Humpál, 16. Václav Schneider, 19. Matyáš Cajthaml, 30. Václav Schneider; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Novák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Vitoň ? - Daniel Švec ?, Daniel Zdychynec ?; po třetinách: 0:2, 0:3, 3:0;
45:00
43:47
Timeout FBC Rytíři Český Krumlov-Velešín
43:47
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jonáš Řípa, asistoval Kryštof Nekola (3:5).
43:00
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Hybš z trestného střílení (2:5).
40:34
Vyloučen hráč Matyáš Cajthaml družstva FBC Rytíři Český Krumlov-Velešín na 2 minuty za špatné střídání.
38:04
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Daniel Danyi, asistoval Hynek Hák (1:5).
36:39
Vyloučen hráč Jonáš Řípa družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:59
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov-Velešín vstřelil Václav Schneider, asistoval Matyáš Cajthaml (0:5).
29:31
Vyloučen hráč Hynek Hák družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:32
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Zdychynec družstva FBC Rytíři Český Krumlov-Velešín
18:45
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov-Velešín vstřelil Matyáš Cajthaml bez asistence (0:4).
15:50
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov-Velešín vstřelil Václav Schneider, asistoval Oliver Schick (0:3).
15:00
15:00
09:10
Branku družstva FBC Rytíři Český Krumlov-Velešín vstřelil Nicolas Humpál bez asistence (0:2).
06:54
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Dušek a Petr Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Rytíři Český Krumlov-Velešín:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Vitoň; hráči v poli: Kryštof Nekola, Vojtěch Hembera, Daniel Danyi, Jonáš Řípa, Jakub Hybš