1:2
4:0
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - TEXAS LONGHORNS 6:4
11. Laura Vytrhlíková, 30. Laura Vytrhlíková, 31. Laura Vytrhlíková, 32. Lenka Svobodová, 41. Nela Havlínová, 42. Karolína Slavíková - 13. Klára Zelinková, 13. Jana Pavlicová, 21. Jana Pavlicová, 30. Klára Zelinková; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Čech; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Sandra Rampasová 26 - Nicol Götzová 24; po třetinách: 1:2, 1:2, 4:0;
45:00
Střely ve 3. třetině: SK Bivoj Litvínov: 14; Texas Longhorns: 18
45:00
Komentář trenéra hostí: Zápas rozhodl gól na konci druhé třetiny. Po pauze jsme byli ze hry soupeře strašně nervózní a díky tomu jsme dostali 2 aciné branky. Pak už byla psychická síla na straně Litvínova. Nicméně za dvě třetiny super výkon od holek, diametrálně odlišný od víkendové hry. Soupeři hodně štěstí do dalšího kola a díky všem za utkání.
45:00
Komentář trenéra domácích: Ve středu jsme měli focení a pak jsme v jisté nejmenované aplikaci z hráček udělali babičky. Důchodkyně nastoupily do zápasu a bylo to znát. Už tomu chyběly jen francouzské hole. Za třetí třetinu obrovská poklona. Chvílemi jsme hráli v 8 hráčkách, proto je obrat o to ještě cennější. Snad se holky uzdraví. To si přeju nejvíce. Díky soupeři za poučný zápas.
45:00
44:11
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
44:11
Vyloučen hráč Denisa Černá družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
43:32
Hráčky při souboji v rohu boří mantinel.
41:16
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Karolína Slavíková, asistoval Nela Havlínová (6:4).
40:56
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Nela Havlínová, asistoval Kristýna Střihavková (5:4).
37:58
Hra je několikrát přerušena nedovoleným zákrokem. Z čehož plyne volný úder pro hráčky týmu domácích.
36:36
Hra se dostává před bránu hostí. Šanci však neproměňují.
36:04
Hráčky týmu hostí rozehrávají z rohu.
34:55
Hra se přelévá ze strany na stranu.
33:28
Hra se stále drží na obranné polovině týmu hostí.
31:58
Míček ovládají hráčky domácího týmu. Několik šancí se jim však následně nedaří proměnit.
31:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lenka Svobodová, asistoval Denisa Černá (4:4).
31:02
Hra se odehrává na obranné polovině týmu domácích.
30:25
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Kristýna Střihavková (3:4).
30:01
Úvodní vhazování vyhrávají hráčky týmu hostí.
30:00
30:00
Střely na bránu ve 2. třetině. SK Bivoj Liitvínov: 8; Texas Longhorns: 8
30:00
29:46
29:40
Míček v přesilovce ovládají hráčky domácího týmu.
29:10
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Klára Zelinková, asistoval Michaela Blovská (1:4).
28:59
Vyloučen hráč Kateřina Vránová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za hra na zemi.
27:31
Vyloučen hráč Lenka Svobodová družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
27:12
Hra se nejednoznačně přelévá ze strany na stranu.
25:48
Hráčka týmu domácích s číslem 68 vyráží vstřííc soupeřově bráně. Střílí. Její šance však nebyla proměněna.
24:31
Z volného úderu pro tým hostí na středové čáře, se hra dostává na polovinu domácího týmu, kde hráčky týmu litvínova míček zpracovávají.
23:35
Hra je sérií menších přestupků dělena na části.
21:10
Hra se přesouvá na obrannou polovinu týmu hostí. Šance hráček týmu domácích se jim však nedaří proměnit.
20:45
20:29
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Jana Pavlicová, asistoval Petra Šebová (1:3).
19:23
Hráčka týmu hostí s číslem 12 střílí na bránu týmu domácích. Její střelu však vykryje hráčka s číslem 77.
18:17
Hra se drží na obranné polovině týmu hostí, kde hrají hráčky týmu domácích přesilovku.
17:40
Vyloučen hráč Kateřina Vránová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
17:12
Hráčky týmu domácích se opakovaně dostávají před bránu soupeře. Ani jedna ze šancí se jim však nedaří proměnit.
16:31
Z nedovoleného zákroku na středové čáře plyne volný úder pro tým domácích.
15:01
Míček vyhrává při úvodním vhazování tým domácích.
15:00
15:00
Střely v první třetině. SK Bivoj Litvínov: 8; Texas Longhorns: 4.
15:00
14:36
Hra se stále přelévá ze strany na stranu.
14:06
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil Nela Havlínová.
14:06
Z nepovoleného zákroku před bránou hostí je nařízeno trestní střílení.
13:20
Hráčka týmu hostí s číslem 33 se dostává do šance. Tu však neproměňuje.
12:33
Hra se stále častěji drží na obranné polovině týmu domácích. Z jednoho z nepovolených zákroků týmu hostí však vyplívá volný úder pro domácí tým.
12:13
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Jana Pavlicová, asistoval Petra Budská (1:2).
12:01
11:42
10:30
Vhazování po góle vyhrává tým domácích. Hra se dostává na obrannou polovinu týmu hostí.
10:29
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (1:0).
09:43
Hráčka týmu hostí s číslem 12 se vydává vstříc litvínovské bráně. Míček je zákrokem domácího brankáře zblokován.
08:45
Ze souboje probíhajícího v rohu hřiště na litvínovské polovině hřiště, který neproběhl dle pravidel, vyústil volný úder pro hráčky týmu domácích.
07:14
Hra se přemišťuje na litvínovskou polovinu. Nastává branková situace, při které se týmu hostí nepodaří vstřelit branku.
06:10
Hra se odehrává na obranné polovině týmu hostí. Dochází k několika přestupkům vyúšťující ve volný úder pro tým Litvínova.
04:32
Litvínovská hráčka s číslem 16 míří k bráně hostů. Míč poskakuje v malém brankovišti. Brankářka hostí se zhosťuje míčku.
04:07
Hra je přerušena z důvodu zranění hráčky. Hra bude pokračovat vhazováním v rohu hřiště na polovině domácího týmu.
03:17
Hra se stále častěji pohybuje na obranné polovině týmu hostí.
01:34
Hráčka Litvínova s číslem 66 vyráží vstříc bráně. Svou šanci však neproměňuje a míček končí pod nadvládou hostujícího týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS: brankář: Nicol Götzová; hráči v poli: Kateřina Vránová, Andrea Černá, Veronika Raková, Michaela Blovská, Klára Zelinková
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Sandra Rampasová; hráči v poli: Jana Arazimová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková, Nela Havlínová