4:1
2:0
- : -

Bulldogs Brno - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:3
26. Filip Antel, 27. Michal Valachovič, 28. Roman Chovan, 29. Jakub Vitek, 52. David Zemánek, 60. Michal Valachovič - 1. Matěj Bednář, 14. David Tretina, 26. Ondřej Pavlík; rozhodčí: Marek Loskot - Jan Saňka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Matěj Faltus ? - Kristián Konečný 30; po třetinách: 0:2, 4:1, 2:0;
60:00
Střely: domácí: 12, hosté: 11
60:00
Střely celkem: domácí 36, hosté:30
60:00
Komentář trenéra domácích Miroslava Vybírala: Obrovské poděkování všem mým hráčům, kteří DNES ukázali sílu týmu, plnili taktické pokyny a hráli srdcem. Konečně se nám podařilo dotáhnout utkání do úspěšného konce s tím, že jsme perfektně otočili stav utkání. Děkuji soupeři za utkání! AVÉ BULLS :)
60:00
59:50
Hattrick se stále snaží přidat ještě jednu branku, ale v bráně je Faltus. Bohužel pro hostí
59:03
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Valachovič bez asistence (6:3).
59:02
A Valachovič přidává další gól!
58:55
Faltus je teď opravdu výborný a co střela, to jeho zákrok!
58:10
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
58:10
Konečný teď přebíhá mezi střídačkou a svou bránou.
56:36
Tak a teď se podle mě rozpoutalo to největší peklo, co mohlo.
55:54
Valachovič sám v šanci, ale trefuje boční síťku.
53:41
Timeout Bulldogs Brno
53:41
Umlášek fauluje a domácí si berou oddechový čas.
52:36
Hájek vyslal střelu, ale ta letí mimo.
51:58
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil David Zemánek, asistoval Adam Veselovský (5:3).
51:58
Jak ubývají minuty, hráči ještě přidávají na tempu střelách a domácí z toho těží!
50:40
Antel vysílá střelu na Konečného a ten tak tak chytá.
49:34
Akce Hattricku 2 na 1 opět končí na Faltusově břiše.
48:50
Lehce se nám to začíná přiostřovat a hráči si začínají některé věci vracet.
48:05
Teď je více střel na branku domácích, ale žádná není tak nebezpečná, že by ji Faltus nevychytal.
46:15
Moc krásná akce domácích, ale neproměňují a stav zůstává stejný.
45:40
Vágner po srážce zůstává ležet na zemi, ale vstává a je v pořádku.
44:50
David a Tretina sami na jednoho, ale Tretina netrefuje.
44:20
Hra se přelévá ze strany na stranu. nyní byl v šanci Hattrick, ale jeho pokus překazili domácí a vysílají střelu na bránu.
44:06
Oba týmy makají na 10000%.
42:50
Vítek se pokusil o střelu, ale ta byla zblokována. Následně Valachovič o kličku, ale neprošel.
42:15
Faltus skáče pro míček vedle brány a získává chvilinku klidu pro své spoluhráče.
41:45
Zouhar střílí, Svoboda blokuje. Míček mají Bulls.
41:27
Hra bude hodně rychlá, teď se teprve ukáže, kdo v dlouhé florbalové pauze makal více.
39:58
Ještě jedna střela od Polácha a je tady konec druhé třetiny. Která byla opravdu napínavá.
39:37
Vítek v poslední minutě ještě prověřuje Konečného a následně je prověřován i Faltus. Oba jsou ale připraveni.
39:02
Hra se přelévá ze strany na stranu a ani jeden tým nemá nějakou vyloženou šanci.
38:46
Boj je to teda obrovský.
38:00
Klobouk dolů před všemi hráči. Tempo tohoto zápasu je totiž neuvěřitelné.
37:15
Teď mi přijde víc na koni Hattrick. Jako by opojení z otočky začalo opadávat.
36:45
Výborná akce hostí končí v rohu.
35:01
Hráši si teď dost nákládají u mantinelů navzájem a tak je hra dost přerušovaná.
34:15
Noháček získává u mantinelu a dostává se před Faltuse, ale míjí.
33:40
Domácí teď chtějí o trochu víc i přesto, že se hra přelévá, je zde vidět lehká nervozita hostí.
32:50
Umlášek zkouší připravenost Faltus a ten dává pozor.
32:20
Zukal v dorážce trefuje Konečného pouze do noh a ten jistí míček.
30:55
Valachovič si na chvíli odpočinul a je teď vyloženě plný sil a energie. Málem jsem u pořadatelského stolku přišla o počítač.
30:36
Domácí přečkali přesilovku bez gólu a jeden dali!
30:01
Svoboda opět v úniku, ale míček mu sjíždí.
29:13
Chovanec v úniku přestřeluje.
29:05
A najednou je tady otočka, ale stále probíhá oslabení domácích a hosté se snaží jim dát gól a vyrovnat.
28:24
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Vitek z trestného střílení (4:3).
28:24
Svoboda v samostatném úniku faulován a je tady první nájezd!
28:24
Konečný bude čelit Vítkovi.
28:24
A skóruje!
28:10
Vyloučen hráč Michal Valachovič družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:40
A máme tady vyrovnané skóre. Díváci šílí, jak ti domácí, tak ti od hráčů hattricku.
27:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Roman Chovan, asistoval Michal Valachovič (3:3).
27:08
Hra je nyní ještě rychlejší než byla. Hattrick ztrácí pevnou půdu pod nohama a domácí zase startují turbo a ženou se za vyrovnáním.
26:06
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Valachovič, asistoval Jakub Vitek (2:3).
26:05
Valachovič ale vrací úder a prostřeluje Konečného mezi nohama. Je to pouze o gól!
25:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík bez asistence (1:3).
25:35
Hattrick na sebe ale nenechal dlouho čekat a zase odskakuje o dva góly.
25:07
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Filip Antel, asistoval Jakub Vitek (1:2).
25:06
Nejdříve střela Antela do bloku hostí, ale následovala další střela a ta je gólová.
24:30
Veselovský to vzal na sebe, zpracoval skákající míček a pokusil se ohrozit Konečného, ale bez úspěchu.
23:35
Docela pěkná kombinace 3 na 3, ale míček hráčům hattricku skákal asi příliš.
23:00
Chovan byl podražen u branky hostí, ale rozhodčí nic nepíská.
22:20
Faltus nyní opět vychytal!
21:58
Hra je nahoru, dolů. Únava z minulé třetiny vůbec není znát.
20:58
Hattrick nyní ovládl polovinu domácích a lehce je točil jako na kolotoči. Ale nebojte, jen chvíli. Domácí se nedali a jsou zase zpět na koni.
20:20
Domácí jsou pod tlakem a za 20 sekund už byli nuceni rozhodčí dvakrát stopnout hru.
20:01
Buly, které zahájilo druhou třetinu vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Střely: domácí: 7, hosté: 10
20:00
19:50
Posledních 20 sekund je ve znamení velkých šancí, ale ani jeden tým neměl štěstí a nepřidává si gól do šatny.
19:00
Lehký závar na půlce domácích a před jejich brankou. Oba týmy makají ze všech sil, ale skóre zůstává stejné.
18:00
Domácí rozehrávají z rohu hostí, standartka se ale moc nepovedla a hra se přelévá na druhou stranu.
16:40
Hattrick špatně střídá a Bulldogs mohou jít do tlaku, ale nic z něj netěží.
15:30
Valachovič sám proti svému bývalému spoluhráči Konečnému. Bohužel však netrefuje a stav zůstává stejný.
15:05
Vítek si výborně naběhnul a dostal možnost ke střele. Ta však byla zblokována.
14:50
Zemánek faulován za půlkou.
13:26
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Tretina, asistoval Martin Lukáš (0:2).
13:25
Docela to vypadalo, že Tretina neví co s míčkem a jen tak do něj plácnul, ale světě div se, padl z toho gól.
12:15
Umlášek byl nyní zapomenutý před domácí brankou. Míček k němu nedošel.
11:45
Kapitán domácích se musel rychle vracet a stíhat protihráče v opravdu velké šanci. Ale vše stihl a bez porušení pravidel jej obral o míček.
10:48
Zajíček vyslal střelu, bohužel však mimo.
09:20
Umlášek nyní sám na Faltuse, ale míjí
08:30
Domácí nyní opět v šanci. Napínají nás jako kšandy a čekají asi na nějaký hoooodně hezký g=ol.
08:00
Hattrick zkoušel jít do tlaku a přestože to vypadalo, že z toho něco bude, domácí byli silnější.
07:03
Hattrick opět vysílá střelu, ale Faltus znovu připraven.
06:34
Hra není až tak tvrdá, jak by se dalo u kluků předpokládat, ale rychlá je. To se musí nechat.
05:30
Faltus opět připraven!
05:05
Litý boj o míček před brankou Konečného. Ten však nakonec drží stav tak, jako byl teď.
04:05
V rohu domácích nyní leží Jelínek. Ale zvedá se a odbíhá na střídačku.
03:48
Valachovič nyní mohl být opět v šanci, ale byl obrán obránci o míček.
03:40
Hosté nyní v šanci, domácí Faltus však připraven.
03:30
Hra má úseky, kdy se domácí drží na půlce hostí, ti je pak přehrají a zase všichni běží zpět.
02:02
K Valachovičovi se dostala přihrávka z rohu, bohužel pro domácí, míjí.
00:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář bez asistence (0:1).
00:35
Ti je však hned vrací zpět a dokonce překonávají domácí a střílí první gól.
00:05
Buldoci na nic nečekají a po levém mantinelu vyrážejí na půl hostí.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Loskot a Jan Saňka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Kristián Konečný; hráči v poli: Jiří Hájek, Štěpán Musil, Matěj Bednář, Nikolas Zouhar, Jaroslav David
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Jan Skalník, Filip Antel, Jakub Vitek, Petr Zajíček, Michal Valachovič