2:6
3:2
- : -

FBC Šluknovsko Česká Lípa B - FBC Liberec B 5:8
17. Petr Smola, 27. Matyáš Fanderlik, 40. Petr Smola, 43. Matyáš Fanderlik, 43. Jan Drozd - 16. Jan Dlouhý, 19. Martin Vaňátko, 20. Jan Dlouhý, 21. Petr Šmíd, 23. Martin Vaňátko, 30. David Sůra, 35. Adam Sůra, 36. Richard Mizera; rozhodčí: Jakub Mauer - David Vosála; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Milan Švajcr 30 - Vilém Svrček 23; po třetinách: 0:0, 2:6, 3:2;
45:00
42:38
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Jan Drozd, asistoval Matyáš Fanderlik (5:8).
42:02
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Matyáš Fanderlik, asistoval Jan Drozd (4:8).
41:46
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa B
39:08
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Petr Smola, asistoval Milan Švajcr (3:8).
35:35
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Richard Mizera bez asistence (2:8).
34:25
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Adam Sůra, asistoval Petr Šmíd (2:7).
32:35
Vyloučen hráč Petr Smola družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
29:01
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Sůra, asistoval Martin Vaňátko (2:6).
26:45
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Matyáš Fanderlik, asistoval Petr Smola (2:5).
22:52
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Martin Vaňátko, asistoval David Sůra (1:5).
20:59
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Petr Šmíd, asistoval Dominik Klimeš (1:4).
19:47
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Dlouhý, asistoval Jan Karl (1:3).
18:24
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Martin Vaňátko bez asistence (1:2).
16:31
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Petr Smola bez asistence (1:1).
15:33
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Dlouhý, asistoval David Vrátný (0:1).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mauer a David Vosála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B:
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa B: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Magdalena Mašková, Marek Král, Jan Drozd, David Kraus, Petr Smola