3:1
- : -
TJ Turnov

FbC Barracudas Slaný - TJ Turnov 6:4
13. Tomáš Richtr, 39. Petr Chvojka, 39. Tomáš Ruprich, 45. Tomáš Richtr, 49. Vojtěch Teslík, 58. Petr Chvojka - 6. Tomáš Vitásek, 24. Antonín Palatínus, 36. Tomáš Vitásek, 42. Lukáš Hlavnička; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Vojtěch Hlava 25 - Filip Jirman 28; po třetinách: 1:1, 2:2, 3:1;
60:00
59:59
I ve 3. třetině se hostující tým opět ujal vedení, nicméně Slaný brzy vyrovnalo a následně i otočilo skóre ve svůj prospěch.
59:59
Vyjádření vedoucího domácího družstva: "1. polovina utkání byla z naší strany hodně vlažná a koledovali jsme si o pořádný debakl. Poté jsme zařadili na vyšší rychlost, vyrovnali se tempu soupeře a začali proměňovat své šance. To rozhodlo výsledek utkání."
59:59
Vyjádření vedoucího hostujícího týmu: "Ze začátku zápasu jsme byli jasně lepší a ukázali jsme, že bychom měli umět něco víc. Tedy jenom část z nás. Potom někteří povolili v hlavách a to si momentálně nemůžeme dovolit. Soupeř byl od 35. minuty lepší a zaslouženě postupuje. Gratuluju a přeji štěstí v dalším kole a další podobné zážitky. Hlavně zdraví všem!
59:32
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:04
Timeout FbC Barracudas Slaný
57:00
Timeout TJ Turnov
57:00
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Petr Chvojka, asistoval Tomáš Koten (6:4).
48:55
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Vojtěch Teslík, asistoval Jiří Rafaj (5:4).
44:02
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Vojtěch Teslík (4:4).
41:29
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lukáš Hlavnička, asistoval Jan Grmolec (3:4).
40:00
40:00
39:59
Celá druhá třetina vypadala opticky vyrovnaně. Hosté přeci jen o něco delší dobu kontrolovali míček na svých hokejkách. Ve 24. minutě domácí prohráli souboj u mantinelu a hosté toho dokázali využít, stejně tak o 12 minut později, kdy pěknou kombinační akcí opět nedali domácímu gólmanovi šanci.
39:59
Hráči Slaného dlouhou dobu trefovali jen brankovou konstrukci, avšak neznervózněli a i nadále hráli trpělivě svou hru a za svou snahu byli odměněni dvěma slepenými góly v rozmezí 33´´. V poslední minutě ještě měli další dvě šance, ale skóŕe již zůstalo vyrovnané. Čeká nás jistě zajímavá a dramatická 3. třetina.
39:59
Střely po druhé třetině 18:19
38:53
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Ruprich, asistoval Patrik Martinovský (3:3).
38:20
35:20
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Antonín Palatínus (1:3).
30:53
Vyloučen hráč Petr Chvojka družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:30
Vyloučen hráč Jan Grmolec družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
23:29
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Lukáš Švitorka (1:2).
20:00
20:00
19:59
Skončila nám 1. třetina zápasu. V jejím úvodu měli navrch hostující hráči, avšak ze svého tlaku vytěžili pouze trestné střílení, které ovšem nedokázali přetavit v úvodní branku. Té se po několika dalších šancích přeci jen dočkali. Poté domácí hráči hru zpřesnili, opticky vyrovnali a nakonec po krásné individuální akci Tomáše Richtra i skórovali. Vyrovnané skóre vydrželo i po celou dobu přesilové hry hostujícího týmu.
17:51
Vyloučen hráč Tomáš Ruprich družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za špatné střídání.
12:39
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Petr Lacko (1:1).
05:58
02:55
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil Emil Hejduk.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Filip Jirman; hráči v poli: Vojtěch Palatínus, Lukáš Švitorka, Tomáš Vitásek, Richard Šelbický, Antonín Palatínus
00:00
Line-up domácích FbC Barracudas Slaný: brankář: Vojtěch Hlava; hráči v poli: Ondřej Richtr, Jiří Rafaj, David Mistrík, Petr Chvojka, Tomáš Ruprich