2:2
1:8
- : -

SK Meťák České Budějovice - Předvýběr.CZ Florbal MB 4:16
15. Matěj Hladík, 36. Prokop Hruška, 37. Jan Voráček, 52. Filip Pírka - 6. Štepán Švejda, 8. Radovan Kohút, 8. Jiří Zmatlík, 9. Jakub Seibert, 11. Štepán Švejda, 15. Radovan Kohút, 33. Michal Fišera, 34. Adam Hájek, 41. Jakub Seibert, 43. Zdeněk Vyhnánek, 44. Tomáš Červinka, 45. Radovan Kohút, 46. Štepán Švejda, 49. Jiří Zmatlík, 49. Štepán Švejda, 50. Filip Hložek; rozhodčí: Lukáš Teska - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Grimbosch ? - Ondřej Tomšík ?; po třetinách: 1:6, 2:2, 1:8;
60:00
59:59
Komentář domácích: Z naší strany byla nejvíce povedená druhá třetina, kdy jsme hráli celkem vyrovnanou partii. Ve třetí třetině nám již docházely síly a soupeř naše chyby potrestal.
59:59
Dnes to nebyl moc pohledný zápas a bylo to především o tom, jak budeme zvládat hru 1 na 1 proti osobní obraně soupeře a řešit přečíslení. Jsme rádi za 3 body. Děkujeme soupeři za zápas.
51:56
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Filip Pírka, asistoval Martin Kořenský (4:16).
49:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Filip Hložek, asistoval Radovan Kohút (3:16).
48:27
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Jiří Zmatlík (3:15).
48:13
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Zmatlík bez asistence (3:14).
45:32
Timeout SK Meťák České Budějovice
45:32
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Zdeněk Vyhnánek (3:13).
44:51
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Radovan Kohút, asistoval Kryštof Kostroun (3:12).
43:40
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Tomáš Červinka, asistoval Michal Fišera (3:11).
42:58
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek bez asistence (3:10).
40:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Seibert, asistoval Jiří Zmatlík (3:9).
40:00
40:00
39:59
Stav utkání na střely je 21:23.
36:18
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jan Voráček, asistoval Lukáš Novosád (3:8).
35:06
Skrytý žolík vběhl na hřiště a již po třech vteřinách skóroval.
35:05
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Prokop Hruška, asistoval Lukáš Novosád (2:8).
33:16
MB si po dlouhé odmlce připisuje další dva góly.
33:15
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Adam Hájek, asistoval Štěpán Hendrych (1:8).
32:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Michal Fišera, asistoval Jiří Zmatlík (1:7).
32:44
Zbývá 15 vteřin do konce utkání
28:57
brankář domácích si připisuje skvělý zákrok
28:36
Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil Ondřej Vondra.
26:10
Jednu akci za druhou můžeme spatřit u obou družstev. Zatím bez gólů.
21:40
Rychlý náběh z rozehrávky hráče z MB zablokoval hráč protihráčů s číslem 35.
20:36
Rychlá akce Meťáku o 3 přihrávkách končí bohužel za mantinelem.
20:00
20:00
19:59
Stav utkání po první třetině na střely je 13:15.
16:50
Mladá Boleslav se může pyšnit 12 střelami, ze kterých padlo již 6 gólů.
15:20
Hráči Sk Meťák se začínají prosazovat rychlými útočnými akcemi. A vyplatilo se to!
14:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Radovan Kohút, asistoval Štěpán Hendrych (1:6).
14:11
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Matěj Hladík, asistoval Lukáš Čipera (1:5).
10:48
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Jakub Seibert (0:5).
10:10
další krásná akce MB
10:05
Vyloučen hráč Lukáš Novosád družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
08:10
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Seibert bez asistence (0:4).
07:50
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jiří Zmatlík, asistoval Štepán Švejda (0:3).
07:36
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Radovan Kohút, asistoval Jakub Seibert (0:2).
05:59
02:27
Vyloučen hráč Filip Hložek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Teska a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Michal Fišera, Jakub Seibert, Štepán Švejda, Zdeněk Vyhnánek, Jiří Zmatlík
00:00
Line-up domácích SK Meťák České Budějovice: brankář: Matěj Grimbosch; hráči v poli: Ondřej Vondra, Martin Kořenský, Jáchym Peprný, Lukáš Čipera, Prokop Hruška