0:2
1:1
- : -

RH PIVING Ostrava - FK Gůfuň Nový Jičín 1:5
36. Stanislav Chvěja - 6. Jakub Žlebek, 10. Andrej Krkoška, 15. Martin Najvar, 23. Jakub Táborský, 27. Milan Němeček; rozhodčí: Jan Duda - Jan Piško; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Patrik Plevák ? - Andrej Krkoška ?; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:1;
36:00
Člen realizačního týmu Oliver Rusev: Na to, že nám vypadla první lajna, tak si myslím, že jsme odehráli dobrý zápas.
36:00
35:54
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Stanislav Chvěja, asistoval Lukáš Teichmann (1:5).
28:31
Vyloučen hráč Štěpán Bill družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za hra na zemi.
26:55
Vyloučen hráč Jakub Táborský družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:32
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Milan Němeček, asistoval Ondřej Bienek (0:5).
24:00
24:00
22:34
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Jakub Táborský, asistoval Alexandr Dresler (0:4).
19:35
Vyloučen hráč Pavel Táborský družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:23
Trestné střílení družstva FK Gůfuň Nový Jičín neproměnil Jakub Táborský.
14:49
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Martin Najvar, asistoval Petr Žlebek (0:3).
13:11
Vyloučen hráč Dominik Špaček družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
09:54
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Andrej Krkoška, asistoval Ondřej Bienek (0:2).
05:26
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Jakub Žlebek, asistoval Ondřej Bienek (0:1).
03:38
Vyloučen hráč Lukáš Richtar družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Duda a Jan Piško.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Gůfuň Nový Jičín:
00:00
Line-up domácích RH PIVING Ostrava: brankář: Patrik Plevák; hráči v poli: Jiří Cigánek, Lukáš Teichmann, Tomáš Malý, Dominik Špaček, Stanislav Chvěja