2:1
3:3
- : -

FBC Honey Badgers F-M - RH PIVING Ostrava 6:5
6. Václav Štrbák, 14. Filip Závodný, 24. Ivan Valigura, 27. Michal Dombrovský, 33. Filip Závodný, 35. Vojtěch Gřundel - 5. Stanislav Chvěja, 19. Tomáš Malý, 35. Stanislav Chvěja, 36. Dominik Špaček, 36. Stanislav Chvěja; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Michal Zápalka ? - Michal Křístek ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:3;
36:00
35:31
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Stanislav Chvěja, asistoval Jakub Čermák (6:5).
35:13
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Dominik Špaček, asistoval Jakub Čermák (6:4).
34:41
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Radek Měrka (6:3).
34:36
Trestné střílení družstva RH PIVING Ostrava neproměnil Stanislav Chvěja.
34:06
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Stanislav Chvěja, asistoval Dominik Špaček (5:3).
32:07
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Filip Závodný, asistoval Daniel Žurek (5:2).
26:35
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Michal Dombrovský, asistoval Vít Kahánek (4:2).
24:00
24:00
23:02
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Ivan Valigura, asistoval Daniel Cabiš (3:2).
22:30
Vyloučen hráč Michal Křístek družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
18:51
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Tomáš Malý, asistoval Stanislav Chvěja (2:2).
13:29
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Filip Závodný, asistoval Ivan Valigura (2:1).
12:00
12:00
05:32
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Václav Štrbák bez asistence (1:1).
04:56
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Stanislav Chvěja, asistoval Lukáš Richtar (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů RH PIVING Ostrava:
00:00
Line-up domácích FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Lukáš Žurek, Václav Štrbák, Daniel Žurek, Filip Závodný, Tomáš Vežranovský