2:2
- : -
TROOPERS

TROOPERS - FBK Spartak Hluk 12:6
21. Daniel Budík, 23. Daniel Budík, 24. Petr Kubala, 26. Daniel Minich, 26. Jakub Gregor, 28. Jan Kolajta, 29. Jan Daler, 33. Petr Voltner, 37. Jan Daler, 40. Petr Voltner, 52. Daniel Minich, 57. Daniel Minich - 4. Vojtěch Duda, 20. Martin Kelíšek, 35. Vojtěch Duda, 35. Adam Cileček, 46. Tomáš Olbert, 47. Jiří Petlan; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Jan Chrást 36 - Richard Podškubka 48; po třetinách: 0:2, 10:2, 2:2;
60:00
Komentář vedoucího domácího družstvaPetra Kadlece: Měli jsme strašidelný vstup do utkání a první třetinu jsme se snažili odehrát bez pohybu. Naštěstí ve druhé třetině jsme to dokázali změnit a rozhodnout o svém vítězství. Soupeř se ještě mohl dostat ve třetí třetině do zápasu díky přesilovkám, ale už mu chyběly síly. Díky soupeřům, rozhodčím a dívákům za zápas.
60:00
1/2 Komentář vedoucího hostujícího týmu Davida Vlachopulose: Dnes jsme měli nadějný vstup do zápasu. I přestože domácí byli celé utkání lepším týmem ve 2. třetině jsme nezachytili jejich velmi aktivní hru a během deseti minut se zápas v podstatě rozhodl. Třetí třetina už se spíš dohrávala.
60:00
2/2 Komentář vedoucího hostujícího týmu Davida Vlachopulose: I přesto jsem rád, že jsme utkání nezabalili a nakonec neodjíždíme s nějakým dramatickým výsledkem. Děkuji za utkání všem zúčastněným a přejeme hodně štěstí dál.
60:00
58:00
Žádné vážnější šance ani na jedné straně, utkání už se dohrává pouze kvůli tomu, že hala je pronajatá ještě na hodinu.
56:12
Timeout FBK Spartak Hluk
56:12
Branku družstva TROOPERS vstřelil Daniel Minich, asistoval Jan Kolajta (12:6).
53:52
Vyloučen hráč Tomáš Suchomel družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
53:52
Troopers zatím zvládají všechny oslabení v pohodě´, Hluk se do větší šance nedostal.
52:11
Vyloučen hráč Jan Chrást družstva TROOPERS na 2 minuty za zdržování hry.
51:55
Branku družstva TROOPERS vstřelil Daniel Minich, asistoval Jan Kolajta (11:6).
51:38
Kolajta hned využil více místa na hřišti, střelu z otočky kryje Podškubka.
51:17
Vyloučen hráč Daniel Budík družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost.
51:17
Vyloučen hráč Adam Štěrba družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost.
49:18
Olbert se hnal po lajně, jeho střela postrádala přesnost.
49:00
Minich obkružuje branku, Podškubku přehodit nedokázal.
46:19
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jiří Petlan, asistoval Ondřej Bartoš (10:6).
46:19
Pěkně teď Petlan obešel Chrásta a zavěsil.
45:50
Olbert to dobře zkouší ze středu, asi ne tak dobře, střílí mimo.
45:08
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Vojtěch Duda (10:5).
45:08
Rychle rozehraná standardní situace zaskočila domácí šestici.
44:10
Bartoš ještě hledal svého spoluhráče, přihrávku se povedlo Chrástovi uchrást, teda ukrást, ale rozumíte mi.
43:20
Třetí lajna domácích teď celé střídání strávila na balónku v útočném pásmu, hezké.
42:40
Kelíšek z první - Chrást připravený.
40:50
Budík to dokonce zpoza branky zkoušel na Podškubku, dle očekávání končí jeho pokus neúspěšně.
39:59
Branku družstva TROOPERS vstřelil Petr Voltner, asistoval Jan Kolajta (10:4).
39:59
Hosté reklamovali vysokou hůl od Kolajty, přestali hrát a Voltner pohodlně zasouvá pod břevno.
38:11
Uživatelsky nepřívětivou nahrávku nezvládl Duda zpracovat a míček rozehrávají domácí.
37:11
Matyho nahrávka pouze na Voltenerovy paty, které nezvládly vystřelit.
36:24
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Daler, asistoval Jan Kolajta (9:4).
36:24
Daler, jak to má rád, jednoruč backhandem zasouvá pod vykoupaného Podškubku.
36:17
Podškubka se bleskově přesunul a kryje střelu po crossu na Dalera.
35:20
Hosté teď začali trochu roztáčet turbínu...
34:58
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Adam Cileček, asistoval Matěj Sochorec (8:4).
34:58
Střelu od mantinelu z otočky Chrást dobře vyrazil, hosté pokračovali v tlaku a Cíleček střílel do černého.
34:24
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Tomáš Olbert (8:3).
34:24
Bohužel jsem delegáta přesvědčoval o kvalitě pořádaní a nestihl zaznamenat gól hostí. Tuším, že Duda vykroužil zpoza branky a zavěsil.
32:16
Branku družstva TROOPERS vstřelil Petr Voltner, asistoval Daniel Hruška (8:2).
32:16
Hruška lobíkem na volného Voltnera, kterému se naskytl v ČR nevídaný pohled, nerozkopaná, průjezdná dálnice, přímo do branky.
31:30
I přes pokřik vytáhni, vytáhni z domácí střídačky zůstavají všichni hráči stále oblečení.
29:00
Podškubka se natáhl do délky a pokryl Voltnerův pokus.
28:35
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Daler, asistoval Tomáš Pavla (7:2).
28:35
Daler z otočky od mantinelu mazácky prostřeluje.
28:09
Chrást vyráží maskou, dnes mu to díky zvláštnímu rituálu se zubní pastou na čele obzvlášť jde.
27:50
Olbert ještě z dobré pozice vylepšoval na Dudu, ten netrefuje.
27:02
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jan Kolajta z trestného střílení (6:2).
27:02
Kolajtovy ruce byly rychlejší než celý Podškubka a bleskovou kličkou tak přidává domácí štířek další gól.
26:53
Bartoš zvládl prostřelit Pavlu, na Chrásta si už ovšem nepřijšel.
25:37
Branku družstva TROOPERS vstřelil Jakub Gregor, asistoval Petr Voltner (5:2).
25:37
Tak teď mi domácí přidělávají spoustu práce, Gregor, nečekaně, zasprintoval, vybojoval balonek a připravil situaci 2 na 1, kde se střelou z první nemýlil.
25:02
Branku družstva TROOPERS vstřelil Daniel Minich, asistoval Jan Daler (4:2).
25:02
Napodruhé už se odchovanec Bayernu Minich nemýlil. Z první po zemi prostřelil padajícího Podškubku.
24:00
Chrást dalším skvělým zákrokem drží Troopers! Následující situaci 3 na nikoho hosté překombinovali a stříli mimo.
23:51
Branku družstva TROOPERS vstřelil Petr Kubala, asistoval Jakub Gregor (3:2).
23:51
Gregor od mantinelu na Kubalu, ten se ze střelou neunáhlil, podržel si mezerník a propálil vše co mu stálo v cestě.
22:50
Minich z otočky na velkém brankovišti, pouze do břevna Podškubkovy branky.
22:35
Branku družstva TROOPERS vstřelil Daniel Budík bez asistence (2:2).
22:35
Budík teď předvedl parádní kličkovanou mezi několika hráči hostí a nakonec vyzřál i na Podškubku.
22:10
Dlouhá nahrávka od Holého, Kelíšek, netrefuje zařízení.
21:40
Chrást bleskově vytrčil ruku a vyrazil odražený míček mimo 3 tyče.
20:08
Branku družstva TROOPERS vstřelil Daniel Budík, asistoval Jakub Andrle (1:2).
20:08
Rychlostí blesku rozehrává Andrle standardní situaci a posouvá na Budíka, muž jeho zkušeností se v takových situacích už nemýlil.
19:38
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Kelíšek, asistoval Radim Jílek (0:2).
19:38
Tom Pavla si teď při rozehrávce ustřihnul moc velký kus zodpovědnost, nahrál Jílkovi, ten posunul na Kelíška který tváří v masku Chrástovi proměňuje na vzdálenější tyč.
18:30
Situaci 3 na 2 řešil Cíleček střelou, trefuje dobře zakleknutého Suchomela.
17:30
Tvrdý projektil z hole Holého končí v rohu hřiště, naštěstí žádné dítě podávající míčky nebylo ohroženo ani omezeno.
16:20
Kubala kazí rozehrávku, naštěstí Kelíšek na tom byl se svojí přihrávkou podobně a míček končí v rohu.
15:50
Kolajta s Dalerem běží na Podškubku, jejich snažení nekonční gólem, to jsem dlooouho neviděl.
15:28
Nejdříve Podškubka a potom síť za mantinelem si každý připisují po jednom zákroku.
14:18
Učitel zeměpisu Jakub Andrle teď ukázal svojí střelou všem dětem kde najdou stratosféru. Takhle zapálený by do své pozice měl být každý.
12:20
Cíleček pouze do Chrástíka.
11:20
Standardní situace hostů letí přesně do rohu! Hřiště...
10:00
Petlan utíká po křídle, jeho prudký centr pouze proletěl houští hokejek a těl.
09:40
Skvělý Podškubka, jako tygr skočil na šířku branky a zhatil Gregorův jednodnoruční backhandový pokus.
08:20
Domácí se začínají dostávat do zápasu. Knotek, vytrénovaný Agility mistrem Ivošem Bartkem se teď zjevil před hostující brankou, bohužel z bezprostřední vzdálenosti přestřeluje.
07:40
První lajna zkoušla signál nacvičený zřejmě v Suterén Pubu, ve střelu tato situace ovšem nevyústila.
06:10
Minich z první pouze do bleskurychle přesunutého Podškubky.
05:20
Konečně si něco ze hry užili i domácí, když zavřeli Hluk na jejich půlce, žádná kloudná akce z toho ovšem nevznikla.
04:20
Voltner utíká okolo mantinelu, jeho vzdušnou přihrávku (auto)Mati nezvládl zpracovat.
03:06
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Jan Holý (0:1).
03:06
Holý nahazuje před branku, Chrást vyráží pouze na nikým nehlídaného Dudu, který ze vzduchu usměrňuje za záda domácího brankáře.
02:30
Dudovi brankovou šanci zmařil Chrást.
02:10
Voltner v situaci 2 na 1 pouze za mantinel.
01:30
Kubala zkouší nahodit na střed, míček proplachtil až k připravenému Podškubkovi.
01:00
Grábl ve své nové roli obránce hned chybuje. Střela ovšem Bartošovi sjíždí, Chrást mu v klidu sbírá balónek.
00:10
Hostující hráč ze středu vyprášil Chrástovu výstroj.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jan Holý, Vojtěch Duda, Tomáš Olbert, Radim Jílek, Martin Kelíšek
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Tomáš Suchomel, Jakub Andrle, Daniel Budík, Jakub Peška, Jiří Knotek