0:1
1:3
- : -

FbC Hradec Králové - PSN Tatran Střešovice 3:6
5. Štěpán Heger, 7. Radek Zezulka, 53. Filip Čáp - 11. Sebastián Rod, 14. Vojtěch Klápa, 39. Ondřej Papoušek, 42. Vojtěch Klápa, 44. Matěj Šebek, 56. Martin Pretl; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Měsíček; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 99; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 32 - Tomáš Jurco 27; po třetinách: 2:2, 0:1, 1:3;
60:02
Komentář trenéra domácích: I přes prohru odcházíme z dnešní duelu se vztyčenou hlavou.Bohužel náš takříkajíc zmar v zakončení a zbytečné fauly jsou důvodem tohoto skóre.děkuji hráčům za plnění taktických pokynů.Bylo to fantastické.Mají náš maximální respekt.Pokud budeme takto pokračovat věřím že náš cíl bude naplněn.
60:01
Dnes velmi těžké utkání. Parkety a osobní obrana soupeře ze zápasu udělala spíše antiflorbal. Jsem rád, že jsme dokázali ustát počáteční nervozitu a soupeřův dobrý vstup do utkání.Děkujeme divákům za parádní atmosféru.
60:00
59:59
Střely: 12:10
57:00
Krásič po krásné šanci neproměnil
55:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Martin Pretl, asistoval Adam Kučera (3:6).
54:56
Standartka 2 metry od branky Tatranu, Hradec neproměnil
53:05
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
52:51
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Čáp, asistoval Vojtěch Nosek (3:5).
52:34
Vyloučen hráč Tomáš Kuchyňa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
51:39
Píše vystřelil, ale pouze do golmana
50:20
Hradec Králové zkoušíl hrát v šesti
47:21
Vyloučen hráč Jáchym Bednář družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
43:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Šebek, asistoval Tomáš Kuchyňa (2:5).
41:28
Timeout FbC Hradec Králové
41:28
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Martin Pretl (2:4).
41:18
Hned na začátku si Tatran zahraje další přesilovku
40:13
Vyloučen hráč Ondřej Koleník družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Střely: 5:12
38:48
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Papoušek, asistoval Martin Pretl (2:3).
38:18
Hradec zatím brání úspěšně!
37:14
Vyloučen hráč Martin Brejtr družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra na zemi.
35:22
Vyloučen hráč Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.