5:1
1:4
- : -

FTC Vysoké Mýto - FbC Hradec Králové 9:6
7. Libor Knypl, 9. Milan Koubek, 15. Libor Knypl, 21. Petr Lesák, 25. Petr Lesák, 32. Jiří Unzeitig, 35. Vojtěch Pavlák, 36. Adam Kobr, 49. Adam Kobr - 3. Vít Heger, 24. Matěj Mikšovský, 41. Radim Kunart, 56. Matěj Mikšovský, 56. Jonáš Mikšovský, 59. Vít Heger; rozhodčí: Aleš Jansa - Jakub Vlček; vyloučení: 3 + Vojtěch Pavlák OS:6; využití: 3:2; diváků: 99; zásahy brankářů: Václav Musel 49 - David Šimeček 40; po třetinách: 3:1, 5:1, 1:4;
60:00
Střely: VM 10 - 19 (49 - 55)
60:00
Komentář trenéra domácích (1. část): Víkendovou prohru s Brnem jsme hodili za hlavu, na dnešní utkání jsme se výborně připravili a po zásluze jsme dnes zvítězili. Dvě třetiny to byl od nás výkon, jaký chceme předvádět stále, ve třetí třetině začal hrát soupeř trochu vabang, takže jsme se trochu stáhli. Snažili jsme se hrozit z breaků.
60:00
Komentář trenéra domácích (2. část): Hradec ukázal svoji kvalitu, zejména tedy v té třetí třetině, nepochybuji o tom, že ho letos čeká opět play-up. Ve čtvrtek se dozvíme soupeře do dalšího kola, tak se necháme překvapit, jestli to budou Koberovy nebo Litomyšl.
60:00
Komentář trenéra hostů: V dnešním utkání trvalo dvě třetiny srovnat se s aktuálním pojetím hry soupeře. Kupili jsme hrubky na rozehře a soupeř nás trestal. Třetí třetinu jsme takticky a herně zvládli, ale i přes závěrečnou hru v šesti jsme už náskok Mýta neztáhli. Poučné utkání. Soupeři gratulujeme k postupu.
60:00
59:38
Hráči Hradce neproměňují jasné situace a tím si již nyní pojistili prohru v dnešním zápase
59:18
Domácí rozehrají out
59:00
Nepřesnosti ve hře hostí
58:36
Minuta a půl do konce asi ani není nutné zdůrazňovat, že hosté opět bez brankáře
58:35
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger bez asistence (9:6).
55:59
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Filip Hušek (9:5).
55:26
Matěj Mikšovský si dnes připisuje svou druhou branku v utkání a je jednoznačně nejvýraznější osobou svého týmu
55:24
Na druhý gól Hradce bez brankáře reagovali domácí Timeoutem, co si pro nás připraví?
55:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Filip Hušek (9:4).
54:11
Celý zápas se hra přelévá, teď měli dvě obrovské šance hráči hostů, ale brankář Musel byl bezchybný
51:54
Do hry naskočil Večeře Lukáš, který dnes nebyl zatím příliš výraznou postavou domácích, ale teď nám před bránou hostí ukázal, že je velice platný
51:00
HK zkouší pořád dokola dvě taktiky, náhozy za obranu a krosy před bránu, obojí mají však hráči VM dobře pokryté
48:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Ladislav Rozlivka (9:3).
45:30
Hej tak nene se otočim na trestnou a tam můj bratránek XD, alespoň poprvé v životě při přeběhu z trestné na střídačku zasáhne do průběhu Pohárového utkání
44:57
Hra čtyři na tři Vysokému Mýtu očividně vyhovuje
44:36
Pavlák zatleskal vyloučení a odsedí si osobní trest na deset minut
44:35
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
44:35
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto - osobní trest.
44:35
Vyloučen hráč Filip Geisler družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
43:53
Aby předchozí informace o Matěji Mikšovském nevyzněla špatně, uznávám jeho neskutečnou rychlost a aktivitu, která zdobí hru Hradce
43:09
Vyloučen hráč Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
43:09
Další zbytečné vyloučení hostujících, tentokrát jeden z hráčů nestíhal rozběhnutého útočníka vysokomýtských a sekl ho, aniž by se snažil faul jakkoli zamaskovat
42:27
Hráč Hradce číslo 56 Mikšovský Matěj je v tomto zápase známá firma, je šikovný v přechodu do útoku, je velice rychlý, ale taky tvrdohlavý a v po odpískání nejde pro ránu daleko
41:37
Vít Jakubec teď vystřelil ze vzduchu a prověřil dobře připraveného Šimečka v bráně hostí
41:16
A neskutečný obranný zákrok a znovu Kajsrlík
40:54
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radim Kunart, asistoval Filip Hušek (8:3).
40:35
Hradec kombinuje na půli hřiště a drží domácí zatažené okolo brankoviště
40:05
Třetí část je zahájena a na míčku Hradec Králové
40:00
Vyloučen hráč Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za držení.
40:00
40:00
Střely: VM 16 - 24 HK (39 - 36)
40:00
39:59
Adam Kobr se natáhl po padajícím hráči, bohužel pro domácí se ho dotkl. Hosté si po dlouhé rozmluvě s rozhodčími, nenapadá mě teď slušný výraz, "vybrečeli" vyloučení do začátku další části
39:51
Sprosté výlevy trenéra Hradce dle mého mínění zcela jistě budou v následující části odměněny osobním trestem, pokud v tomto hulvátském chování bude pokračovat
38:45
Zatímco v první třetině měli hráči domácích více jak deset střel navrch, teď jsou naprosto jistě aktivnější hosté
37:58
Zhruba dvě minuty do konce druhé půle a Hradec Králové je velmi aktivní v napadaní
37:00
Mikšovský Matěj vystřelil na vlastní bránu, s tím si ještě domácí golman poradil, dorážející Unzeitig byl velice rychlí a trefil bránu neomylně, avšak gól vstřelil vysokou holí
36:33
Hradec hrál asi tři sekundy v šesti, nikdo si toho nevšiml, pouze neskutečně pozorný stolek pořadatelů
36:18
Petr Lesák ve skvělém obranném bloku
35:45
Hosté rozvlnili málem síť, nakonec to byl pouze brankář Musel, který se trochu zamotal do sítě, ale hra ihned pokračuje
35:29
A znovu zbrklé rozehrání Hradce
35:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Libor Knypl (8:2).
35:13
Další šance Hradce Králové, kdy nedošlo ani k zakončení
34:54
Znovu zbytečný faul v podání hostů, jednoznačné držení
34:53
Vyloučen hráč Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení.
34:16
Asi největší šance Hradce vposlední pětiminutovce, brankář na zádech, ale stále nikdo kdo by dorážel
34:07
Timeout FbC Hradec Králové
34:07
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Michael Sháněl (7:2).
33:50
Nakonec to nebylo tak těžké a jsou v útoku, kde pouze obkroužili bránu a v útoku Lesák z VM
33:30
Hradec má teď velké problémy, dostat se znovu na útočnou polovinu hřiště
33:05
Ze vzájemného souboje tělo na tělo odešel Tomáš Vítek, jako ten šťatnější a odnáší se výhodu volného úderu
32:45
I přes chybu v rozehrávce se domácí dostávají do útoku
32:23
FTC rozehrává za vlastní bránou
31:29
A už je to o čtyři góly, naneštěstí to pro domácí není tak komfortní náskok jak se může zdát... Na domácí půdě již vedli o podstatně větší ranec gólů a konal se velkolepý obrat, tak se nechme překvapit, co pro nás dnes hosté nachystají
31:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Libor Knypl (6:2).
31:02
Hradec opět začal velice aktivně napad v oslabení
30:48
Vyloučen hráč Matěj Mikšovský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:18
Hosté ho připravili o balón, snažili se rychle rozehrát, ale Rozlivka přesprintoval celé hřiště a stihl zakročit
29:43
Rozlivka z FTC teď protáhl z obrany přes pravé křídlo míč do útoku a drží ho v rohu
28:51
Kapitán domácích Tomáš Vítek je teď v herním projevu naprosto excelentní, jeho obranné zákroky jsou stoprocentní a běžecké výkony stojí za zmínku
28:35
Domácí se teď i přes nesčetné osekávání přesunuli znovu do útoku
28:06
Mikšovský Jonáš a Ranný Lukáš znovu ve velké šanci, ale domácí brankář se velice dobře přesunul a zabránil gólu
27:26
Od začátku druhé části jsou domácí hráči povzbuzování z tribuny
26:57
Další nához HK za obranu domácích, ti však vědí co dělajía eliminují podobné situace
26:34
Vysoké Mýto je v souvislém držení balónu, už nejméně minutu
26:04
Hradec je také velice rychlý, hledá si střelecké pozice a snaží se něco vymyslet
25:03
Vysoké Mýto je velice aktivní hned po rozehrávce
24:47
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Adam Kobr (5:2).
24:28
Hodně dobrá situace pro Hradec, těsně mimo velké brankoviště, hosté však nevyužili a hra se přesouvá na druhou stranu
23:46
Hosté využívají přesilovku a to velice šťastným gólem, když míček vypadl ze zatím skvěle chytajícího Musela
23:45
23:27
Vyloučen hráč David Šimáček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
23:27
Hradec se dožaduje trestného střílení, bude to však pouze vyloučení
23:11
Hra se přesouvá na jednu i druhou stranu, sledujeme velice rychlý a útočný florbal
22:48
Hosté jsou zatlačeni na vlastní polovinu, z presu se však rychle dostali a již operují v útoku
22:11
Kobr, Koubek... střele a znovu výborný zásah Šimečka
21:14
A znovu skvělý David Šimeček
21:06
Brankář Hradce teď musel na hranu velkého brankoviště, aby zneškodnil šanci domácích
20:47
Filip Hušek a skvělá dělovka z poloviny, brankář těsně vyrazil
20:07
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Tomáš Vítek (4:1).
20:00
20:00
Střely: VM 23 - 12 HK
20:00
Diváků je dnes v hale podstatně méně, než kolik zde bývá zvykem, což se mírně podepsalo na atmosféře. Na druhou stranu je zde spoustu známých tváří... elita východo-českých rozhodčích, nezapomenutelní fandové z Hradce z Kuklen a jiná individua, která snad lepší detailněji nerozebírat
20:00
19:39
Václav Musel to má dnes v bráně domácích velice složité, proto je záhodné ocenit jeho dnešní skvělý výkon
18:58
Nosek Vojtěch skvěle zakročil ve vlastní obraně, ale při snaze o založení protiútoku byl zabržděn, již v polovině
18:13
Hosté prakticky celou přesilovku odehráli za bránou soupeře
16:27
Vyloučen hráč Filip Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra rukou.
16:26
Lukáš Ranný ve 100% šanci bohužel pro hosty zaváhal a ihned na to odpálil jeden z jeho spoluhráčů balón rukou
15:52
Hradec ve třech v útoku čaruje před bránou, kros jim však nevyšel
15:27
Kajsrlík z FTC VM předvedl neskutečný obranný zákrok a zachránil domácí od inkasování
14:55
Faulovaný hráč nakonec i zužitkoval přesilovou hru a Vysoké Mýto odskakuje Hradci
14:51
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Libor Knypl, asistoval Milan Koubek (3:1).
14:48
Vysoké Mýto v tlaku nepouští soupeře na balón
13:24
Kapitán nakonec odešel s neúspěchem, ale může být dozajista klidný, protože je takřka jisté, že tresty dnes budou při takto nastavené laťce padat na obou stranách
13:23
Kapitán reklamuje poměrně jasný faul, kdy přidržel Stružinský vysokomýtského Libora Knypla
13:22
Vyloučen hráč David Stružinský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení.
12:38
Dnes se setkávají dva naprosto rovnocenné týmy, kdy budou rozhodovat drobnosti, jako například počet střel na bránu, ve kterém vedou domácí, držení na míčku je rovnocené
11:52
Hradec se bude snažit využít určitého "zaspání" soupeře nebo možná překvapivé chvíle k přečíslení a následné střele
11:16
V dnešním zápase jsou vidět především aktivní náběhy z obou stran, ale i přesná kombinace od zadu, zatím super zápas v plném nasazení
10:27
Hradec velice nepříjemně napadá a ze zmatků v obraně domácích dříve nebo později musí něco vymyslet
09:44
Obrana domácích teď trochu zaváhala na polovině, ale rozlivka šel nebojácně do souboje a situaci zachránil
09:18
Efektní a efektivní provedení volného úderu v podání Vysokomýtských
08:46
Skvělá střela v podání Libora Knypla, kterou brankář vyrazil konečky prstů a málem to bylo o dvě branky pro domácí
08:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (2:1).
07:38
Znovu a znovu musím vyzdvihnou jednoduchou a přitom efektivní práci dvou forwardů Hradce Hušek Filip a Ranný Lukáš hrají neskutečně
06:48
V útoku znovu domácí
06:47
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Libor Knypl, asistoval Jiří Unzeitig (1:1).
06:18
Kobr Adam v situaci před bránou bohužel promáchl, ale ocenit musíme především kombinační myšlení Milana Koubka!!!
05:23
Domácí to dnes budou mít velice težké, protože Hradec hraje balóny poměrně čistě a vybojovat balón pro hráče hostí není žádný velký problém
04:30
Ryskantnější rozehrávka Davida Šimáčka, nestalo se však nic, co by stálo za zmínku, domácí pokračují v útočném snažení
04:05
Hra vysokou holý, VM však nevyužilo zajímavé možnosti volného úderu
03:58
Hradec velice solidně skovává své fauly a nenápadně provokuje soupeře
03:31
Hradec předvedl skvělé čtení hry a ještě lepší přenesení balónu po pravém křídle
03:07
Domácí znovu aktivně napadají v útoku
02:45
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Lukáš Ranný (0:1).
02:16
I na druhé straně teď musel zasahovat Šimeček David, nebylo to však nic světoborného a brankář rychle vyslal své útočníky dopředu