3:2
2:0
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - FBC SLOVÁCKO 6:2
5. Michal Procházka, 16. Tomáš Brázdil, 22. Michal Procházka, 23. Jan Pavelka, 40. Adam Štourač, 45. Jakub Výsmek - 21. Adam Hájek, 28. Adam Buček; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Alexandr Pujin ? - Radim Šenkeřík ?; po třetinách: 1:0, 3:2, 2:0;
45:00
44:49
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jakub Výsmek, asistoval Lukáš Bartoň (6:2).
39:13
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Adam Štourač, asistoval Michal Procházka (5:2).
38:32
Trestné střílení družstva FBC SLOVÁCKO neproměnil Adam Buček.
30:00
30:00
29:25
Vyloučen hráč Jan Fijalík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:55
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Adam Buček, asistoval Dominik Ševčík (4:2).
27:18
Vyloučen hráč Richard Kovařík družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
22:41
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Pavelka, asistoval Michal Procházka (4:1).
22:16
Vyloučen hráč Martin Rokyta družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nesportovní chování.
21:50
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Procházka, asistoval Adam Štourač (3:1).
20:04
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Adam Hájek bez asistence (2:1).
15:13
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Tomáš Brázdil, asistoval Michal Procházka (2:0).
15:00
15:00
04:24
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO: brankář: Radim Šenkeřík; hráči v poli: Jakub Krchňáček, Tomáš Tuhý, Dominik Ševčík, Tomáš Turek, Adam Hájek
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Alexandr Pujin; hráči v poli: Adam Štourač, Michal Procházka, Nikolas Šilhák, Vojtěch Pavlík, Tomáš Brázdil