4:1
2:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - PSN Tatran Střešovice 7:3
1. Tereza Matýsková, 26. Nikola Liberdová, 26. Adéla Feiková, 34. Barbora Mozdřenová, 35. Adéla Mozdřenová, 46. Anna Dobešová, 50. Jana Horečková - 14. Terezie Brossová, 27. Barbora Břešťálová, 41. Michaela Mechlová; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 24 - Monika Šolleová 22; po třetinách: 1:1, 4:1, 2:1;
60:00
Střely ve 3. třetině 11:11, celkem 29:27
60:00
Nejlepší hráčky: Vítkovice 18 Matýsková, Tatran 37 Brossová
60:00
Vyjádření trenéra Tatranu Marka Michálka: Dnešní výkon nebyl z těch povedenějších. Soupeř chtěl více, méně chyboval a své šance proměňoval. My můžeme být spokojeni jen s některými pasážemi 3.třetiny, kdy jsme hru zjednodušili a šli přímočaře do branky. Gratuluji soupeři k výhře.
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Jana Šebesty: Dneska je třeba holky hodně pochválit, zahrály zápas přesně podle mých představ a zaslouženě jsme vyhrály proti silnému soupeři. Výborná práce v obraně ode všech hráček, jistá brankářka a velmi slušná produktivita v útoku. Takhle se chceme prezentovat každý zápas. Díky soupeřkám.
55:59
Dneska je to fakt sranda.. Nela Martiníková naprosto ale naprosto neskutečně netrefuje prázdnou kasu a všechny zraky v hale zamířily na trenéra Martiníka na terase. Jeho reakce je vskutku výmluvná..
55:12
Tatran v šesti
53:02
Plachťák Sovy skoro z vlastní půlky vyráží Šolleová
51:44
Prusková prošla celým hřištěm až do rohu a hledala Barču Mozdřenovou. Tohle ušlo..
49:25
Vzápětí Kubalčíková posílá bombu do břevna
49:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jana Horečková, asistoval Nikola Liberdová (7:3).
49:05
Liberdová si dvakrát prohodila míček pod nohama Košvancové a Jana Horečková konečně trefuje vinkl.
47:40
Dobrá obranná práce trojky domácích
45:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Anna Dobešová, asistoval Nikola Liberdová (6:3).
44:40
Košvancová míjí prázdnou bránu.
44:18
Pytlíková se teď nestačí otáčet.
40:44
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová bez asistence (5:3).
40:44
Mechlová střílí k tyči, Pytlíková tentokrát nechytá.
40:22
Košvancová střílí, Pytlíková chytá.
40:01
Z odposlechnutého přestávkového rozhovoru: "Ty jdeš hrát?" "Jo, teď v první lajně, vole." se dá usoudit, že dojde ke změnám v sestavě Tatranu.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 11:7
40:00
38:25
Teď je to sek, sek, třísk, sek, třísk a tak dále..
36:37
Břešťálová nechala vyniknout Pytlíkovou.
34:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adéla Mozdřenová, asistoval Tereza Matýsková (5:2).
34:30
Aby byl klid doma u Mozdřenů klid, tak se svým typickým způsobem"vezmu míček, běžím a vyvěsím taky" prosazuje i Aďa Mozdřenová.
33:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Mozdřenová bez asistence (4:2).
33:03
Tak další věc, která se tak úplně často nevidí. Individuálně prošla Barča Mozdřenová a vyvěsila.
32:08
Před svojí kasou teď zachraňuje Aďa Mozdřenová.
31:12
Individuálně to teď zkouší Gajdošová
29:16
Domácí ostřelují kasu Tatranu jak Japonci Pearl Harbor ale nic z toho
27:56
Vyloučen hráč Lucie Kubová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
26:44
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová, asistoval Alice Hejzlarová (3:2).
26:44
Tatran napodruhé trefuje odkrytou kasu.
25:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adéla Feiková, asistoval Nela Martiníková (3:1).
25:51
Vzápětí úspěšný bekhendový blafák Fifiny
25:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová, asistoval Jana Horečková (2:1).
25:26
Z úhlu dotlačila míček do kasy Liberdová
24:10
V brance místo míčku končí Moravcová
23:50
Sova udělala kličku i gólmance. Ta tam ovšem ještě záludně nechala nohu, kterou hráčka Vítkovic trefila
21:39
Vyloučen hráč Kateřina Perutková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
21:39
Vyloučen hráč Kateřina Moravcová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
21:39
Viděl jsem všechno, i couvat letadlo po zábradlí ale aby obě dvě lavičky zároveň dostaly dvojku za špatné střídání, to ještě asi ne..
19:49
Pěkná akce na 1 dotek a zakončení Kubalčíkové.
19:08
Vyloučen hráč Adéla Košvancová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.