2:4
3:1
- : -

FBC Liberec B - FBC Panthers Liberec 6:7
3. Petr Peřina, 26. Tomáš Richter, 38. Dominik Šollar, 48. Petr Peřina, 53. Jakub Pecháček, 57. Adam Štěpán - 2. Tomáš Szabo, 5. Jiří Špak, 25. Pavel Hůza, 29. Pavel Hůza, 36. Ondřej Neuman, 39. Jiří Špak, 51. Ondřej Neuman; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Daniel Kupec 26 - Petr Vacátko 4, Vít Vaníček 0, Petr Vacátko 6, Petr Vacátko 2; po třetinách: 1:2, 2:4, 3:1;
60:00
Střely FBC Liberec B:16 FBC Panthers Liberec:8
60:00
Komentář kapitána hostů: Zápas skvělé úrovně, ještě, že se nehraje na počet hráčů na soupisce :-) Díky soupeři, zdravíme marody a plukovníka.
60:00
Komentář trenéra domácího týmu: Dnes jsme byli svědky utkání plného emocí, tvrdých soubojů a krásných akcí. Bohužel soupeř byl o jednu hezkou akci lepší. Potrestali naše chyby, ale nám se nedařilo. Pochvala celému týmu za předvedou hru a nasazení. Těšíme se na další utkání a doufám, že na dnešek navážeme. Děkujeme soupeři a přejeme mu šťastnou cestu domů.
60:00
59:45
Vyloučen hráč Dominik Šollar družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:26
Timeout FBC Liberec B
56:40
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Adam Štěpán, asistoval Tomáš Richter (6:7).
53:49
Vyloučen hráč Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
52:03
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Pecháček, asistoval Jan Havrda (5:7).
50:38
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman bez asistence (4:7).
47:57
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Petr Peřina bez asistence (4:6).
46:11
FBC Liberec B nyní hrají velmi útočný florbal, drží útočné pásmo a nepustí FBC Panthers Liberec ke hře.
38:47
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Filip Munzar (3:6).
37:23
37:23
Dominik Šollar proměnil trestné střílení a snižuje na rozdíl 2 gólů.
37:22
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Dominik Šollar z trestného střílení (3:5).
37:22
Střídání brankáře. Nový brankář Vít Vaníček družstva FBC Panthers Liberec
35:06
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Filip Munzar (2:5).
29:58
Vyloučen hráč Martin Tomas družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
28:48
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Ondřej Neuman (2:4).
28:07
Vyloučen hráč Lukáš Růžička družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
25:03
Po krásné akci Tomáše Richtera FBC Liberec B snižuje na rozdíl 1 gólu a stav zápasu je 2:3.
25:02
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Tomáš Richter bez asistence (2:3).
24:16
Míček se nešťastně dokutálel přes brankovou čáru a Panthers zvyšují svůj náskok na 1:3.
24:15
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Martin Tomas (1:3).
22:49
FBC Panthers Liberec se drží v útočném pásmu a nepustí FBC Liberec B do útoku.
20:00
20:00
Střely FBC Liberec B:7 FBC Panthers Liberec:10
20:00
10:50
Hráči FBC Panthers Liberec nevyužili dvojitou přesilovku. ale stále se drží v útočném pásmu a snaží se překonat Daniela Kupce.
06:28
Vyloučen hráč Sebastián Galbavý družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
06:28
Vyloučen hráč Sebastián Galbavý družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost.
04:21
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Ondřej Neuman (1:2).
02:56
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Petr Peřina, asistoval Dominik Šollar (1:1).
01:43
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Ondřej Neuman (0:1).
00:01
Úvodní vhazování vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Petr Vacátko; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Jiří Špak, Filip Munzar, Ondřej Neuman
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Daniel Kupec; hráči v poli: František Příhoda, Bohuslav Ferdan, Jakub Pecháček, Jan Havrda, Marek Žagan