0:5
1:2
- : -

FK Slovan J.Hradec - FBC Intevo Třinec  2:12
6. Denisa Píglová, 31. Ida Matějková - 5. Eliška Zetková, 5. Petra Bieleszová, 6. Eliška Zetková, 14. Pavla Kajfoszová, 15. Lucie Mišúnová, 16. Pavla Kajfoszová, 17. Sabina Zoubková, 23. Sabina Zoubková, 23. Pavla Kajfoszová, 30. Zuzana Wojnarová, 36. Petra Bieleszová, 41. Petra Bieleszová; rozhodčí: Filip Novák - Petr Stejskal; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Barbora Smolíková 5, Natálie Petráková 3 - Dagmar Šteglíková 7, Martina Szwanczarová 3; po třetinách: 1:5, 0:5, 1:2;
45:00
Komentář trenéra hostů Martina Czeczotka: Jsem rád, že po 4 hodinách v autě holky odehrály dobrý zápas. Týmový výkon s postup vezeme opět 4 hodiny domů. Díky soupeři a hodně štěstí v lize.
45:00
Počet střel domácích: 4 Počet střel hostů: 5
45:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Beránka: Hráli jsme velmi dobře, nedařilo se hlavně v zakončení. Je také znát že soupeřky byly o třídu lepší. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
44:18
Vyloučen hráč Klára Florková družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hra na zemi.
40:20
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Petra Bieleszová, asistoval Lenka Šnajdrová (2:12).
35:19
30:54
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ida Matějková, asistoval Lucie Kaiseršotová (2:10).
29:56
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Zuzana Wojnarová, asistoval Lucie Mišúnová (1:10).
22:50
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Pavla Kajfoszová bez asistence (1:9).
22:25
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Sabina Zoubková, asistoval Tereza Martynková (1:8).
22:25
Střídání brankáře. Nový brankář Martina Szwanczarová družstva FBC Intevo Třinec
16:52
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Sabina Zoubková, asistoval Petra Bieleszová (1:7).
15:38
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Pavla Kajfoszová, asistoval Lucie Mišúnová (1:6).
15:00
15:00
Počet střel domácích: 2 Počet střel hostů: 8
15:00
14:19
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Lucie Mišúnová, asistoval Eliška Zetková (1:5).
13:34
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Pavla Kajfoszová, asistoval Eliška Zetková (1:4).
12:19
Vyloučen hráč Kateřina Beránková družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání.
05:34
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Denisa Píglová, asistoval Kateřina Kupková (1:3).
05:24
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Eliška Zetková bez asistence (0:3).
04:55
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Petra Bieleszová, asistoval Tereza Martynková (0:2).
04:33
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil Eliška Zetková bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Petr Stejskal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Třinec: brankář: Dagmar Šteglíková; hráči v poli: Eliška Zetková, Zuzana Wojnarová, Anna Szücsová, Pavla Kajfoszová, Lucie Mišúnová
00:00
Line-up domácích Slovan J.Hradec: brankář: Barbora Smolíková; hráči v poli: Aneta Chvojková, Lucie Kaiseršotová, Klára Asterová, Ida Matějková, Adéla Žoudlíková