1:2
- : -
FbC Plzeň

FB Hurrican Karlovy Vary - FbC Plzeň 7:6
5. Jiří Šťovíček, 12. Martin Krejčí, 30. Adam Zahraj, 30. Martin Kasa, 31. Ondřej Ančinec, 36. Jan Mašát, 48. Adam Zahraj - 3. Vít Pešek, 7. Václav Hajšman, 15. Vít Pešek, 32. Matyáš Ehm, 57. Matyáš Ehm, 60. Vít Pešek; rozhodčí: Jan Husák - Václav Patera; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Martin Mičiak 25 - Matouš Eret 32; po třetinách: 2:3, 4:1, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostí (Matouš Hrdlička): "Na to, že jsme byli tři čtvrtě zápasu lepším týmem je pro nás výsledek krutý. Výlet hezký, viděli jsme i letadlo."
60:00
Komentář trenéra domácích (Miroslav Závora): Dnes velmi těžký zápas proti nepříjemnému soupeři. Rozhodla naše produktivita ve druhé části zápasu, kdy jsme zápas dokázali rozhodnout. Ve třetí třetině rozhodla naše bojovnost a nasazení. Děkujeme všem fanouškům za velkou podporu.
60:00
59:57
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Pešek, asistoval Jaroslav Konopík (7:6).
59:57
Zahraj prohrál za brankou souboj a Plzeň trestá gólem.
59:12
Skvělý Mičiakdrží svůj tým.
58:26
Korbel po souboji v rohu zůstává ležet na zemi, těžko se zvedá.
57:53
Vyloučen hráč Štěpán Maaz družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:20
Vary se stále snaží být nebezpeční do útoku.
56:39
Hned po buly zahrozil Mašát, Eret skvěle vyrazil.
56:35
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matyáš Ehm, asistoval Vojtěch Řeřicha (7:5).
56:35
Plzeň snižuje po brejku na 7:5
55:29
Vary zatím nepustili Plzeň do žádné šance.
54:20
Timeout FbC Plzeň
53:04
Šťovíček a následně Mašát se dostali do nebezpečné pozice na zakončení.
52:22
Plzeň se i v oslabení dostala do útoku, Zahraj se skvěle vrátil a zabránil šanci.
51:25
Vyloučen hráč Filip Šíp družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
51:01
A opět nám v půlce třetiny hra nabírá obrátky.
48:58
Kasa s Baštýnem si vyměnili názor na to, od koho šel míček ven. Rozhodčí měl ale jasno a rozehrává Plzeň.
47:29
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj bez asistence (7:4).
47:29
Vyloučen hráč Jan Táborský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
47:29
Zahraj vypíchl balón ve středním pásmu a neomylně zavěsil. Ve stejném čase neudržel nervy na uzdě trenér Plzně a rozhodčí mu udělil trest, který odsedí Jan Táborský.
44:21
Třetí třetina začíná v klidnějším tempu.
40:00
40:00
38:39
Plzeň měla několik náznaků šance, domácí ale vše včas zpacifikovali a oslabení přežili.
37:34
Skvělý přesun Mičiaka drží domácí.
36:38
Vyloučen hráč Ondřej Ančinec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Mašát, asistoval Jiří Šťovíček (6:4).
35:57
A ta je velmi rychle využit, krásná rána z první od Honzy Mašáta.
35:34
Vyloučen hráč Adam Denisov družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:34
Domácí po faulu na Zahraje dostanou možnost přesilové hry.
33:27
I Plzeň se pokusila o press, který Vary skvěle přehráli do přečíslení. Nobauer ale netrefil odkrytou bránu, balónek se mu zamotal pod nohy.
32:31
Moravec nabil Krejčímu a jeho střela z první prověřila Ereta.
31:50
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Matyáš Ehm, asistoval Jan Táborský (5:4).
31:50
Tak teď se nám s góly roztrhl pytel, Plzeň utekla do brejku a Mičiak si sice na míček sáhl, gólu však nezabránil.
30:59
Do ojedinělé, za to velmi nebezpečné šance se dostala Plzeň. Mičiak skvěle zasahuje.
30:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Adam Zahraj (5:3).
30:39
A další zisk po skvělém napadání a prosazuje se Ančinec.
30:27
A další šance, Korbelova střela bohužel končí na bloku.
29:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Kasa, asistoval Martin Prokopec (4:3).
29:41
A Vary pokračují ve zlepšené hře a poprvé v utkání vedou.
29:11
29:11
Domácí hodně zvýšili svou aktivitu a výborným presováním vybojovali několik míčků. Odměnou jim je gól Adama Zahraje na 3:3
28:10
Plzeňští skvěle čtou rozehrávku Varů a dokáží předskakovat Varské hráče.
26:07
Domácí stále marně hledají recept na poctivou obranu hostí.
22:15
Plzeň je ovšem ve svých šancích nebezpečnější. Další brejk hasil skvělým návrat jeden z karlovarských obránců.
21:21
Domácí jsou v úvodu druhé třetiny více na míčku.
20:00
20:00
19:59
Konec třetiny se nesl v klidnějším duchu a Plzeň si do kabiny odnese vedení 2:3.
15:41
Plzeň těží ze zvýšeného tempa utkání. Má nyní více šancí.
14:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Pešek, asistoval Marek Weber (2:3).
13:21
Zápas se nám trochu rozjíždí. První ostřejší souboje skončili zraněním na obou stranách, snad budou kluci v pohodě.
11:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Krejčí bez asistence (2:2).
11:23
Krejčí vybojoval balónek a zamířil nechytatelně k pravé tyči Eretovi branky.
08:47
Zajímavá přihrávka do brejku na Prokopce. Obrana Plzně se ale zase včas stáhla a nebezpečnější postup domácím neumožnila.
07:49
Po ose Ančinec - Maaz - Nobauer putoval míček až do střelecké pozice. Tam ovšem včas zasáhl jeden z obránců Plzně.
06:22
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Hajšman, asistoval Jiří Varta (1:2).
06:22
Ale svou šanci využili hned a odskakují do vedení.
06:02
V oslabení se domácí osmělili a vypracovali si dvě zajímavé střely. Až nyní se hosté usazují v útočném pásmu.
05:24
Vyloučen hráč Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
04:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Šťovíček, asistoval Matěj Korbel (1:1).
04:22
Po malé domů domácí využili volný úder a srovnávají.
03:36
Přes pečlivou obranu Plzně se budou domácí prosazovat velmi těžko.
02:57
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Pešek bez asistence (0:1).
02:29
První nebezpečnou akci si připsali také domácí. Korbelova střela sražena vedle.
01:26
Po chybě v rozehrávce se musel ukázat v brance domácích Mičiak.
01:00
Zatím sledujeme velmi opatrný úvod utkání.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Husák a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Matouš Eret; hráči v poli: Vojtěch Řeřicha, Filip Šíp, Jan Baštýn, Jiří Varta, Jaroslav Konopík
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Martin Mičiak; hráči v poli: Matěj Korbel, Jiří Šťovíček, Martin Krejčí, Matěj Moravec, Jan Mašát