3:2
3:0
- : -

TJ Centropen Dačice - FK Slovan J.Hradec 9:4
5. Pavlína Ficová, 7. Barbora Šmahelová, 13. Gabriela Křemelová, 20. Barbora Šmahelová, 23. Barbora Šmahelová, 24. Adéla Lélyová, 32. Adéla Lélyová, 39. Gabriela Křemelová, 40. Adéla Lélyová - 1. Lucie Kaiseršotová, 13. Kateřina Kupková, 18. Aneta Chvojková, 30. Lucie Kaiseršotová; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Petr Novák; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Taťána Marková ? - Barbora Smolíková ?; po třetinách: 3:2, 3:2, 3:0;
45:00
44:59
Vyloučen hráč Nela Šindelářová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
39:12
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Adéla Lélyová, asistoval Romana Tůmová (9:4).
38:56
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Gabriela Křemelová, asistoval Andrea Distelová (8:4).
35:45
Vyloučen hráč Šárka Šimánková družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
31:32
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Adéla Lélyová bez asistence (7:4).
30:00
30:00
29:17
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Lucie Kaiseršotová, asistoval Denisa Píglová (6:4).
23:19
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Adéla Lélyová, asistoval Andrea Distelová (6:3).
22:30
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Barbora Šmahelová, asistoval Barbora Kratochvílová (5:3).
19:42
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Barbora Šmahelová, asistoval Šárka Šimánková (4:3).
17:29
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Aneta Chvojková, asistoval Klára Asterová (3:3).
15:00
15:00
12:47
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Kateřina Kupková bez asistence (3:2).
12:26
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Gabriela Křemelová, asistoval Šárka Šimánková (3:1).
06:14
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Barbora Šmahelová, asistoval Adéla Lélyová (2:1).
04:27
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavlína Ficová, asistoval Adéla Lélyová (1:1).
00:40
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Lucie Kaiseršotová, asistoval Vendula Kupková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Petr Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Barbora Smolíková; hráči v poli: Aneta Chvojková, Vendula Kupková, Lucie Kaiseršotová, Denisa Píglová, Klára Asterová