2:3
2:2
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - DDM Dynamo Teplice 7:7
10. Matouš Dašek, 14. Lukáš Vlček, 14. Jan Bräuer, 20. Matouš Dašek, 23. Adam Havriljak, 39. Vladimír Vrátil, 45. Lukáš Vlček - 6. Jan Veselý, 12. Lukáš Mucha, 17. Tomáš Frontz, 21. Richard Strejcovský, 30. Richard Strejcovský, 35. Jakub Zeleník, 40. Daniel Kocaj; rozhodčí: David Scholz - Milan Baloun; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Jan Drobný ? - Daniel Kratochvíl ?; po třetinách: 3:2, 2:3, 2:2;
45:00
44:16
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Lukáš Vlček, asistoval Matouš Dašek (7:7).
42:48
Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
39:48
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Daniel Kocaj, asistoval Jakub Zeleník (6:7).
38:14
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Vladimír Vrátil, asistoval Marek Sochor (6:6).
34:33
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník bez asistence (5:6).
31:05
Vyloučen hráč Matouš Dašek družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:16
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Richard Strejcovský, asistoval Matěj Vejvar (5:5).
22:30
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Adam Havriljak, asistoval Vladimír Vrátil (5:4).
20:48
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Richard Strejcovský, asistoval Daniel Kocaj (4:4).
19:28
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matouš Dašek, asistoval Jan Bräuer (4:3).
16:34
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Tomáš Frontz, asistoval Lukáš Mucha (3:3).
15:00
15:00
13:51
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Bräuer bez asistence (3:2).
13:31
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Lukáš Vlček, asistoval Vladimír Vrátil (2:2).
11:10
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Lukáš Mucha, asistoval Tomáš Frontz (1:2).
09:00
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Matouš Dašek, asistoval Lukáš Vlček (1:1).
08:39
Vyloučen hráč Adam Beer družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za špatné střídání.
05:48
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Veselý bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Milan Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice:
00:00
Line-up domácích 1. FBC DDM Děčín IV: brankář: Jan Drobný; hráči v poli: Jan Bräuer, Zdeněk Martinec, Daniel Pongrácz, Matouš Dašek, Lukáš Vlček