4:1
3:3
- : -

TJ Lokomotiva Louny - FBC Vipers Most 8:6
11. Jiří Klokočník, 16. Radek Ložan, 16. Jan Polák, 19. Jiří Klokočník, 22. Jan Polák, 31. Jiří Klokočník, 32. Zdeněk Mašek, 44. Jan Polák - 6. Vojtěch Jandečka, 15. Vojtěch Špecián, 29. Marek Pelcman, 40. Patrik Hanousek, 41. Vojtěch Špecián, 42. Vojtěch Špecián; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Ondřej Lovacký; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Daniel Castrillo 27 - Jakub Alfery 22; po třetinách: 1:2, 4:1, 3:3;
45:00
Střely na branku ve 3. třetině: Louny - 10; Most - 13
45:00
44:13
Timeout FBC Vipers Most
43:10
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák bez asistence (8:6).
42:24
Timeout TJ Lokomotiva Louny
41:01
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Vojtěch Špecián z trestného střílení (7:6).
40:55
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Vojtěch Špecián, asistoval Václav Koubek (7:5).
40:31
Vyloučen hráč Jan Polák družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:18
Vyloučen hráč Jiří Lindner družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za vražení zády.
39:06
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Patrik Hanousek bez asistence (7:4).
31:45
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Zdeněk Mašek, asistoval Jan Polák (7:3).
30:33
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník, asistoval Radek Ložan (6:3).
30:00
30:00
Střely na branku ve 2. třetině: Louny - 11; Most - 8
30:00
28:50
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Marek Pelcman, asistoval Patrik Hanousek (5:3).
21:02
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák, asistoval Zdeněk Mašek (5:2).
18:43
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník bez asistence (4:2).
15:31
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák, asistoval Jan Valenta (3:2).
15:11
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Radek Ložan, asistoval Jiří Lindner (2:2).
15:00
15:00
Střely na branku v 1. třetině: Louny - 9; Most - 12
15:00
14:53
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Vojtěch Špecián, asistoval Jaroslav König (1:2).
10:11
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník, asistoval Zdeněk Mašek (1:1).
05:21
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Vojtěch Jandečka bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most: brankář: Jakub Alfery; hráči v poli: Václav Koubek, Patrik Krejčí, Vojtěch Špecián, Václav Petržilka, Miroslav Nodl