2:0
3:4
- : -

Fbc Strakonice - SK Florbal Benešov 9:4
5. Vojtěch Houska, 8. Tomáš Houska, 9. Jiří Křesák, 20. Karel Šavrda, 31. Karel Šavrda, 37. Karel Řezanka, 46. Vojtěch Houska, 48. David Chvosta, 53. Daniel Chvosta - 41. Albert Půlpán, 42. Martin Poláček, 44. Martin Šimek, 47. Petr Tůma; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 24 - Pavel Kubásek 6, Lukáš Brož 18; po třetinách: 4:0, 2:0, 3:4;
60:00
Trenér hostí:"Zápas jsme si prohráli vlažným výkonem v prvním dvou třetinách ve kterých nás soupeř přehrál. Děkuji soupeři za pěkný zápas"
60:00
Domácí trenér Šavrda:"V prvním dvou třetinách jsme dobře dodržovali taktiku, soupeře jsme k ničemu nepouštěli. Děkujeme soupeři za utkání, přejeme šťastnou cestu domů a díky i fanouškům do nás přišli podpořit do haly a zveme všechny na víkendové derby!"
60:00
52:56
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Daniel Chvosta, asistoval David Chvosta (9:4).
49:15
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
47:52
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil David Chvosta, asistoval Jiří Křesák (8:4).
46:16
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Marek Garreis (7:4).
45:09
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska bez asistence (7:3).
43:17
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Šimek, asistoval Ladislav Vorel (6:3).
42:30
Vyloučen hráč Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře.
41:13
Timeout Fbc Strakonice
41:13
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Poláček, asistoval Ladislav Vorel (6:2).
40:52
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Albert Půlpán, asistoval David Lukáš (6:1).
40:00
40:00
36:51
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Řezanka, asistoval David Chvosta (6:0).
30:17
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Jan Staněk (5:0).
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Brož družstva SK Florbal Benešov
20:00
20:00
19:18
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Vojtěch Houska (4:0).
13:47
Vyloučen hráč Marek Harman družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost.
08:33
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jiří Křesák, asistoval Daniel Chvosta (3:0).
07:32
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Houska, asistoval Karel Řezanka (2:0).
04:47
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Karel Šavrda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Petr Tůma, Albert Půlpán, Ladislav Vorel, Petr Vachtl
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Tomáš Mareš, Vojtěch Houska, Lukáš Pluskal, Jan Staněk, Karel Šavrda