3:2
3:3
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:6
10. Jan Holý, 11. Matyáš Moller, 22. Filip Konrady, 33. Adam Stejskal, 38. Filip Blažek, 46. Patrik Med, 48. Patrik Med, 57. Filip Konrady - 8. Matyáš Bláha, 25. Jakub Kárník, 27. Daniel Rozsévač, 43. Matyáš Bláha, 51. Vojtěch Bláha, 60. Robin Havlina; rozhodčí: Tomáš Kapr - Lukáš Grundler; vyloučení: 4 + Filip Konrady 5:2; využití: 2:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Michal Schödlbauer 23 - Michal Norek 21; po třetinách: 2:1, 3:2, 3:3;
60:00
Komnetář trenéra hostů: (Oliver James Thompson): Dnes jsme odehráli velmi dobré utkání. Předvedli jsme výkon, za který se nemusíme stydět. Velká škoda neproměněných šancí, které nás dneska stály body. Děkujeme soupeři za utkání
60:00
Komentář trenéra domácích (Jan Husák): V částech hry, kdy jsme měli dostatek trpělivosti to sneslo měřítko, bohužel jsme se často nechávali strhnout k dostihům. Týmová kasa je naplněna, já z toho takovou radost ale nemám, v klíčových zápasech musíme mít úplně jinou disciplínu. Díky všem.
60:00
59:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Robin Havlina, asistoval Jakub Kárník (8:6).
59:13
Vyloučen hráč Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 5 minut za sekání.
57:20
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
57:20
Vyloučen hráč Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
56:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Adam Stejskal (8:5).
56:07
Vyloučen hráč Vladimír Buzický družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vojtěch Bláha, asistoval Lukáš Mervart (7:5).
47:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med, asistoval Adam Stejskal (7:4).
45:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med, asistoval Hynek Mošna (6:4).
42:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Bláha, asistoval Jakub Mitíska (5:4).
37:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Patrik Med (5:3).
37:05
Blažkova střela z půlky ,za pomoci odrazu někde před brankou, končí v síti za Norkem.
32:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Patrik Med (4:3).
32:03
Vyloučen hráč David Martínek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
32:03
Po faulu na Holého uvidíme další přesilovou hru domácích. Ta první byla vydařená, uvidíme co slavisti předvedou tentokrát.
26:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Rozsévač, asistoval Jakub Šváb (3:3).
25:38
Vyloučen hráč Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jakub Kárník z trestného střílení (3:2).
24:58
Kárníkovi se na poslední chvíli podařilo prostrčit míček pod Schödlbauera.
21:00
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Filip Blažek (3:1).
20:00
20:00
střely na branku: domácí - 11, hosté - 7
20:00
19:59
Vyloučen hráč Jakub Mitíska družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
14:27
Domácí v plném počtu.
12:27
Vyloučen hráč Matěj Švácha družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matyáš Moller, asistoval Vladimír Buzický (2:1).
09:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Holý, asistoval Dominik Dolejš (1:1).
07:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Bláha bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Lukáš Grundler.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Michal Norek; hráči v poli: Robin Havlina, Jakub Kárník, Marek Pleskač, Vojtěch Bláha, Adam Novák
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Michal Schödlbauer; hráči v poli: Filip Konrady, Filip Blažek, Adam Stejskal, Hynek Mošna, Patrik Med