2:5
- : -
FBC Liberec

FAT PIPE Start98 Kunratice - FBC Liberec 7:9
22. Petr Šimon, 23. František Vrňata, 25. Matyáš Kronovetr, 27. Ondřej Zlesák, 39. Matyáš Kronovetr, 51. Štěpán Vácha, 60. Viktor Chaloupka - 10. Vojtěch Wiener, 21. Vojtěch Blažek, 23. Lukáš Macháč, 24. Filip Smutný, 41. Vojtěch Blažek, 43. Filip Smutný, 50. Vojtěch Wiener, 53. Vojtěch Wiener, 59. Vojtěch Blažek; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Samuel Stündl 30 - Vojtěch Dufek 22; po třetinách: 0:1, 5:3, 2:5;
60:00
Komentář trenéra domácích F. Řehulky: Dnes musím kluky pochválit. Všichni plnili své dílčí úkoly a dostávali tak soupeře pod tlak. Sebevědomý výkon bohužel kazí množství chyb, které soupeř do puntíku trestal.....opět :-)
60:00
Komentář trenéra hostí Petra Saláta: Musím dnes soupeře pochválit za hru. Hráli s chutí, velmi dobře a tvrdě do obrany. Navíc se jim více než minule dařilo v zakončení. Moc věcí za co bych pochválil naše kluky asi není. Snad jen, že to nezabalili. Díky za hru a přeji hodně štěstí do další fáze.
60:00
59:59
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Viktor Chaloupka, asistoval Ondřej Peterka (7:9).
59:59
Střely Start98 29-38 Liberec
58:55
Dufek si připisuje asistenci.
58:42
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Blažek, asistoval Vojtěch Dufek (6:9).
58:20
Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
58:20
Start to zkouší v šesti.
52:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Vojtěch Blažek (6:8).
50:54
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Štěpán Vácha, asistoval Ondřej Peterka (6:7).
50:00
Zlesák a Jaroš si hezky povídají na trestné.
49:36
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Filip Smutný (5:7).
49:11
Vyloučen hráč Ondřej Zlesák družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hrubost.
49:11
Vyloučen hráč Jakub Jaroš družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
46:09
Mádlo se vrátil z trestné a demonstruje spoluhráčům jak nic neudělal.
44:00
Vyloučen hráč Jakub Mádlo družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
43:52
Hejtmánkův backhand končí u brankáře hostí.
42:53
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Vojtěch Wiener (5:6).
41:48
Vyloučen hráč Filip Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za blokování hokejky.
40:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Blažek, asistoval Jonáš Rais (5:5).
40:00
40:00
38:27
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Matyáš Kronovetr, asistoval Štěpán Vácha (5:4).
34:48
Vrňata leží na zemi a jde k němu zdravotník, tohle nevypadá dobře.
32:31
Zatím velice vyrovnaný zápas, ale stále má více šancí Liberec.
28:45
Start nezvládl situaci dva na jednoho.
26:12
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Ondřej Zlesák, asistoval Štěpán Vácha (4:4).
24:31
Kronovetr málem kolosálně promarnil šanci, ale díky zásahu vyšší síly se míček nějak dostal do brány.
24:30
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Matyáš Kronovetr, asistoval Jakub Kýr (3:4).
23:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Jonáš Rais (2:4).
22:52
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Macháč, asistoval Jakub Jaroš (2:3).
22:34
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil František Vrňata, asistoval Viktor Chaloupka (2:2).
21:54
Stundl to jumpoval líp jak svarta na druhou stranu brány a předvedl skvělý zákrok.
21:08
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Petr Šimon, asistoval Matyáš Kronovetr (1:2).
20:07
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Blažek, asistoval Filip Smutný (0:2).
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině Start 8-9 Liberec
19:31
Oba dva brankáři zatím podávají velice dobrý výkon.
18:37
Šimon netrefuje střelu z brejku.
15:30
Vyloučen hráč Vojtěch Blažek družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
15:22
Kuzmá právě ubránil tři na jednoho.
12:56
Vrňata neproměnuje velkou šanci, stejně tak Štěpec.
09:51
09:51
Liberec otevírá skóre zápasu celkem hezkou kombinací.
09:27
Rozhodčí zadkem vyhodil míček ze hřiště.
07:52
Hráči Liberce zatím netrefují podezřelé množství střel.
07:17
Velká šance Startu při oslabení.
06:49
Smutný netrefuje prázdnou bránu při přesilovce.
06:33
Vyloučen hráč Tomáš Kuzma družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
04:03
Macháč stříli nad bránu Startu.
03:26
První větší šance Liberce končí v rukou Stundla.
02:04
První střela Startu98 končí na přední tyčce hostí.
01:08
Nepříjemná ztráta Zlesáka před bránou domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Vojtěch Dufek; hráči v poli: Vojtěch Blažek, Vojtěch Wiener, Matěj Ševčík, Jonáš Rais, Filip Smutný
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Samuel Stündl; hráči v poli: Ondřej Peterka, Tomáš Kuzma, Matyáš Kronovetr, Viktor Chaloupka, Jakub Kýr
00:00
Dobrý den, vítám vás na juniorském zápase Fat Pipe Start98 Kunratice a FBC Liberec.