1:1
- : -
FbC Plzeň

BLACK ANGELS - FbC Plzeň 7:5
2. Jakub Hájek, 5. Štěpán Kostrhún, 12. Lukáš Sůva, 22. Marek Čejka, 22. Štěpán Kostrhún, 25. Filip Šíp, 54. Thomas Heřmanský - 6. Jaroslav Konopík, 13. Vojtěch Mrvik, 16. Vít Pešek, 19. Richard Bastl, 59. Václav Hajšman; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Pavel Chmel 3, Tomáš Ernée 6 - Matouš Eret 23; po třetinách: 3:4, 3:0, 1:1;
60:01
Komentář trenéra hostů: Dnes dobrý zápas. Škoda, že jsme si 3-4 branky dali prakticky sami. Soupeř vyhrál zaslouženě, ale my jsme nedali kůži lacino.
60:01
Komentář k utkání trenéra domácích Black Angels pana Tučka: Zbytečně nervózní zápas z naší strany, který měl být rozhodnut mnohem dříve. Pustili jsme soupeře do zápasu a dovolili zápas zdramatizovat i díky spoustě nevyužitých šancí. Děkujeme divákům za podporu.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: Black Angels - Fbc Plzeň 10:4
59:51
Vyloučen hráč Jaroslav Konopík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
58:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Václav Hajšman, asistoval Jaroslav Konopík (7:5).
58:05
Ve zmatku nad velkým brankovištěm nakonec vynikl Hajšman, který trefil ze vzduchu balonek nad rameno Ernéeho
56:48
Čejka se dostal sám před brankáře, chtěl vyzkoušet zorro, ale sjelo mu to.
55:58
Vyloučen hráč Jan Muller družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
53:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Thomas Heřmanský, asistoval Václav Veverka (7:4).
53:57
Veverka z velké vzdálenosti trefil břevno, ze kterého se balonek odrazil do brankáře. Heřmanský pak zvládl v rychlosti dorazit a navýšit vedení.
52:43
Timeout FbC Plzeň
52:04
Plzeň zatím ve třetí třetině poctivě blokuje.
49:00
Domácí šli do protiútoku 4 na 2, v zakončení ale přestřelili.
46:30
Brankář dokázal neskutečným zákrokem zabránit brance domácích.
45:30
Míček je zatím ve třetí třetině většinou na holích domácích, ti se ale nedokážou prosadit.
40:01
První buly třetí třetiny pro domácí, kteří rovnou vyrazili do útoku a výrazně ohrozili branku hostů.
35:07
Vyloučen hráč Vojtěch Doucha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
33:36
Tentokrát Heřmanský trefuje tyč.
31:21
Heřmanský trefuje od mantinelu pouze boční síťku.
29:16
Domácí vybojovali standartku z třímetrové vzdálenosti od branky. Nic z toho ale nebylo.
27:38
Domácí hru v oslabení v klidu přečkali.
25:38
Vyloučen hráč Václav Veverka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:38
Veverka strčil do plzeňského útočníka a jde si sednout na trestnou lavici.
24:18
Vlastní branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Šíp (6:4).
24:18
Sůva trefil Šípovu nohu, od které se balonek odráží do branky. Blaci odskakují do dvoubrankového vedení.
21:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Kostrhún, asistoval Jakub Hájek (5:4).
21:51
Záhy domácí obrací skóre zápasu po souhře Hájka a Kostrhúna.
21:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Čejka, asistoval Jan Muller (4:4).
21:30
Muller přihrál ze standartní situace Čejkovi, který trefuje k levé tyči.
20:01
První buly druhé třetiny pro Plzeň.
20:01
Heřmanský zlomil hokejku ještě předtím, než se vůbec začalo hrát.
18:30
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Richard Bastl, asistoval Jiří Varta (3:4).
18:30
Bastl vstřelil gól v dlouhém odloženém vyloučení a obrací skóre zápasu.
15:12
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vít Pešek, asistoval Václav Jankovec (3:3).
15:12
Pešek se dostal do úniku a backhandem prohodil brankáře Chmela.
12:10
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Mrvik, asistoval Lukáš Fučík (3:2).
11:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Sůva, asistoval Václav Veverka (3:1).
11:25
Sůva si neskutečným způsobem prohodil obranu Plzně a zakončil pod břevno.
10:37
Domácí hráči zatím nenechávají hosty z Plzně moc hrát a většinu času drží balonek sami.
05:12
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jaroslav Konopík bez asistence (2:1).
05:12
Konopík vybojoval balonek a rovnou vystřelil. Tím překvapil brankáře a snižuje skóre utkání.
04:56
04:56
Michálek nejprve na půlce odebral balonek, poslal ho do rohu Hájkovi, který poslal vzdušnou přihrávku Kostrhúnovi. Ten z voleje trefuje a posílá domácí do dvoubrankového vedení.
03:15
Krahulec trefuje z předbrankového prostoru pouze helmu plzeňského brankáře.
01:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hájek, asistoval Štěpán Kostrhún (1:0).
01:18
Kostrhún vybojoval balonek v rohu, přihrál Hájkovi před bránu, který otevírá skóre.
00:01
První buly pro domácí BA
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Matouš Eret; hráči v poli: Vojtěch Řeřicha, Filip Šíp, Jan Baštýn, Jiří Varta, Jaroslav Konopík
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Pavel Chmel; hráči v poli: Thomas Heřmanský, Jakub Kocourek, Matyáš Metoděj Krahulec, Jan Muller, Marek Čejka