2:4
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:11
6. Jakub Holiš, 17. Jan Benko, 22. Jakub Holiš, 42. Jakub Holiš, 43. Adam Jiříček - 6. Jan Vojáček, 15. Adam Palčinský, 23. Martin Gattnar, 24. Adam Palčinský, 30. Martin Gattnar, 31. Jan Toman, 37. Jiří Toman, 50. Adam Palčinský, 53. Ondřej Svoboda, 54. Štěpán Kaleta, 58. Ondřej Jankovský; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 4:4; využití: 0:2; diváků: 72; zásahy brankářů: Martin Bobál 75 - Matyáš Dušan Bazala 32; po třetinách: 2:2, 1:5, 2:4;
60:00
59:59
Komentář trénera hostí Václava Gurkovského: Tak takovou bramboračku jsem zase dlouho neviděl, fuj! A my jsme nehráli taky nic moc, děkujeme našim fanouškům za podporu a omlouváme se, že to museli přetrpět.
59:59
Komentář trenéra domácích Lukáše Ondrouška: Jdeme zápas od zápasu nahoru, věřím klukům, že budou v průběhu soutěže ještě hodně "míchat kartami".
57:20
Timeout Zlín Lions
57:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Jankovský, asistoval Martin Gattnar (5:11).
55:35
Vyloučen hráč Václav Bajko družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání.
53:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Štěpán Kaleta, asistoval Martin Gattnar (5:10).
53:08
Vyloučen hráč Martin Matuš družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Svoboda bez asistence (5:9).
49:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Jan Toman (5:8).
45:45
Vyloučen hráč Ondřej Svoboda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
43:47
Vyloučen hráč Matyáš Gryz družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
42:43
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Adam Jiříček, asistoval Jan Pavelec (5:7).
41:14
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Holiš, asistoval Adam Jiříček (4:7).
40:00
40:00
Střely po 2.třetině: Vítkovice - 31, Zlín - 11
40:00
39:04
Vyloučen hráč Vojtěch Šimík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
36:49
Vyloučen hráč Jan Freml družstva Zlín Lions na 2 minuty za držení.
36:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Toman, asistoval Adam Palčinský (3:7).
32:00
Vyloučen hráč Ondřej Svoboda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zdržování hry.
30:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Toman, asistoval Vojtěch Šimík (3:6).
29:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar bez asistence (3:5).
23:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Jáchym Kuběna (3:4).
22:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Gattnar, asistoval Jan Vojáček (3:3).
21:04
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Holiš, asistoval Jan Veselý (3:2).
20:00
20:00
Střely po 1.třetině: Vítkovice - 23, Zlín - 9
20:00
16:14
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Benko bez asistence (2:2).
14:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Martin Gattnar (1:2).
12:15
Vyloučen hráč Radomír Bureš družstva Zlín Lions na 2 minuty za zdržování hry.
05:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Martin Gattnar (1:1).
05:01
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Holiš, asistoval Vojtěch Březík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Matyáš Dušan Bazala; hráči v poli: Martin Gattnar, Ondřej Jankovský, Michal Hložanka, Jan Vojáček, Štěpán Kaleta
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Martin Bobál; hráči v poli: Radomír Bureš, Tadeáš Volf, Jan Pavelec, Jakub Vít, Adam Jiříček