3:1
- : -
FBS Olomouc

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc 12:2
13. Jan Vojáček, 21. Štěpán Kaleta, 24. Adam Palčinský, 25. Jan Vojáček, 27. Tomáš Abík, 29. Vojtěch Šimík, 31. Štěpán Kaleta, 35. Martin Sedláček, 38. Štěpán Kaleta, 47. Ondřej Jankovský, 59. Tomáš Abík, 60. Štěpán Kaleta - 21. Adam Čundrle, 50. Tomáš Jelínek; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Michael Chalupecký 16 - Adam Derich 24; po třetinách: 1:0, 8:1, 3:1;
60:00
Střely v 3.třetině 15:6 Střely celkem 36:18
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Tomáše Hrušky: V první třetině jsme svedli s vyspělejším soupeřem skvělý boj, ale ve druhé třetině se projevila jejich zkušenost. Do poslední části jsme šli s cílem uhrát nejlepší výsledek a ukázat opět dobrý výkon a to se nám víceméně podařilo, takže zklamaní rozhodně neodjíždíme. Děkujeme soupeři za zkušenosti a přejeme hodně štěstí v KB lize,
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Sladkého: Splnili jsme povinnost postoupit z prvního místa. Celý říjen musíme věnovat precizní přípravě na daleko kvalitnější soutěž než byla tato kvalifikace. Díky soupeři, všem pořadatelům a fanouškům za zápas.
60:00
59:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Štěpán Kaleta, asistoval Jan Vojáček (12:2).
58:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Abík, asistoval Matyáš Gryz (11:2).
57:54
Vachutka střílí a střílí vedle..
55:11
Tenis v podání Palči a Voji ale bez gólu..
52:56
Bugyna práskl do míčku ale Janek jeho nabídku nevyužil.
51:55
Palča natáhl ke střele a byl zblokován.
51:04
Ostárek pálí těsně vedle
49:57
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Jindřich Bernard (10:2).
49:57
Jelínek napotřetí snižuje!
49:35
Šimík v oslabení z výjezdu mimo
47:54
Vyloučen hráč Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
47:54
Tentokrát přesilovka pro hosty.
46:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Jankovský, asistoval Štěpán Kaleta (10:1).
46:30
Jankovský využívá přesilovou hru a přidává desátou branku Vítkovic.
44:55
Vyloučen hráč Jindřich Bernard družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:59
Druhou třetinu zvládají o dost lépe domácí..
38:00
Hanák v úniku netrefuje..
37:45
37:02
Kaleta po krosu pouze do gólmana
36:30
Vyloučen hráč Rostislav Pavlíček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
35:02
Sedlo ve spolupráci se Svobodou zvyšuje..
34:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Sedláček, asistoval Ondřej Svoboda (8:1).
30:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Štěpán Kaleta, asistoval Adam Palčinský (7:1).
30:22
Janek bekhendem na Svobodu ale nic z toho..
28:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval Jáchym Kuběna (6:1).
27:11
Abík se po příhře od Janka dostal před gólmana a zavěsil..
26:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Abík, asistoval Tomáš Janek (5:1).
24:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Michal Hložanka (4:1).
23:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Palčinský, asistoval Jan Vojáček (3:1).
23:00
Vojáček našel Palčinskéh na druhé straně, který se nemílil.
20:44
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Adam Čundrle, asistoval Václav Vybíral (2:1).
12:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček, asistoval Petr Popala (1:0).