3:2
5:1
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - Bulldogs Brno 10:4
3. Josef Štourač, 12. Martin Ležatka, 21. Martin Ležatka, 32. Martin Ležatka, 34. Milan Sousedík, 50. Josef Štourač, 51. Ondřej Malý, 58. Milan Sousedík, 58. Milan Sousedík, 60. Josef Štourač - 18. Jakub Vitek, 25. Jan Svoboda, 29. Michal Valachovič, 42. Michal Valachovič; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 6:7; využití: 3:2; diváků: 54; zásahy brankářů: Jan Vorálek 23 - Matěj Faltus 24; po třetinách: 2:1, 3:2, 5:1;
60:00
Komentář trenéra hostí: "Bohužel soupeř trestal naše individuální chyby a byl efektivnější, která nám sakra chyběla při šancích, které jsme měli. Teď musíme zapracovat na detailech a připravit se na závěr sezóny, protože detaily nás nepustili dále. Děkuji soupeři za utkání a divákům za podporu!"
60:00
Komentář trenéra domácích "Konečně zápas, kdy výkon a koncentrace byla po celých 60 minut. Doufám, že navážeme na tyto výkony v dalším utkání. Za zápas děkujeme soupeři."
60:00
59:02
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač, asistoval Daniel Řezáč (10:4).
59:02
Šťourač přidává zásah do prázdné.
57:38
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Milan Sousedík, asistoval Josef Štourač (9:4).
57:04
Timeout Bulldogs Brno
57:04
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Milan Sousedík, asistoval Jan Hrtús (8:4).
57:04
Dlouho to netrvalo.
56:39
Vyloučen hráč Filip Antel družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
56:02
Šťourač opět zrychlil do šance, tentokrát z toho gól nebyl.
54:20
Faltus se dobře přesunul proti šanci v oslabení.
53:09
Vyloučen hráč Jakub Lejček družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
53:09
Lejček na trestnou.
52:08
Na druhé straně ještě lépe Faltus.
51:58
Nebezpečná střely z dálky, skvěle Vorálek.
51:32
Další brejk domácích, tentokrát Faltus zůstal na svém místě.
50:50
Rázem se utkání zdá mnohem rozhodnutější.
50:42
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Malý, asistoval Daniel Řezáč (7:4).
49:48
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač, asistoval Petr Kopecký (6:4).
48:55
Mimochodem dnešní zápas se může, navzdory počtu diváků, těšit skvělé divácké kulise.
48:23
Ležatka trefuje tyč.
48:21
Vyloučen hráč Tadeáš Svozil družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
48:21
Panteři si zahrají v další početní výhodě.
47:22
Sousedík zblízka neproměnil příležitost.
44:51
Velká chyba Ležatky, ale Brno toho nedokázalo využít.
41:47
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michal Valachovič, asistoval Filip Antel (5:4).
41:47
Buldoci přece jen dotlačili snížení.
41:00
Vorálek teď dobrým zákrokem podržel Otrokovice.
40:00
40:00
Střely ve druhé 10:11 pro Brno.
40:00
39:39
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
31:28
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Ležatka, asistoval Milan Sousedík (4:3).
31:28
Po skončení přesilovky domácí znovu vedou.
29:21
Vyloučen hráč Petr Zajíček družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
28:57
28:57
3:3.
27:59
Vyloučen hráč Petr Kopecký družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hra rukou.
27:59
Dvojice ve žlutém dnes nemilosrdně vyhazuje za vše and i think thats beautiful.
27:14
M.Ležatka zařadil dvojku, v důsledku čehož obránce vůbec nestíhal, samostatný únik ale neproměnil.
26:19
Vyloučen hráč Roman Chovan družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
26:19
Vyloučen hráč Ondřej Kahoun družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
25:42
Zajíček vypíchl, ale jeho následný pokus byl zblokován.
24:09
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jan Svoboda, asistoval Matěj Faltus (3:2).
24:09
Brno přesilovku proměňuje.
23:18
M.Ležatka v šanci backhandem jen do golmana.
22:14
Vyloučen hráč Lukáš Mrňka družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání.
20:16
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Ležatka, asistoval Petr Kopecký (3:1).
20:16
Dlouho to netrvalo a Ležatka krásně trefuje.
20:00
20:00
Střely v první 8:5 pro domácí.
20:00
18:15
Vyloučen hráč Adam Zukal družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
18:15
Brno nedokázalo vystřídat v pořádku.
17:43
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jakub Vitek, asistoval Filip Antel (2:1).
17:43
Brno to zkusilo z dálky a je sníženo.
17:21
Sousedík byl úplně osamocený, přesto obrovskou šanci nedal.
17:03
Vorálkovi nahození málem propadlo do brány.
14:49
Kopecký wrestlingově sražen na půlce.
11:35
Vyloučen hráč Jakub Vitek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
11:35
Další přesilovka domácích.
11:05
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Ležatka, asistoval Josef Štourač (2:0).
11:05
Šťastný gól a je to 2:0.
07:18
Sousedík pálil nad.
06:17
Vyloučen hráč Jan Skalník družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
06:17
Další vyloučení, tentokrát na straně Brna.
03:54
Hrtús v šanci jen do golmana.
02:28
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač bez asistence (1:0).
02:28
Šťourač vybojoval balonek v oslabení a nakonec nádherně akci sám zakončil.
02:12
Antel pálil z první vedle.
01:48
Vyloučen hráč Martin Ležatka družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
01:10
Domácí si odpočinou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Jan Skalník, Filip Antel, Jakub Vitek, Michal Valachovič, Roman Chovan
00:00
Line-up domácích PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Jan Vorálek; hráči v poli: Martin Ležatka, Josef Štourač, Jan Hrtús, Milan Sousedík, Kryštof Hájek