2:2
5:1
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 10:5
4. Jakub Beneš, 8. Matyáš Kůra, 13. Nikolas Zouhar, 22. Šimon Hronek, 40. Štěpán Musil, 45. Matěj Bednář, 48. Ondřej Pavlík, 49. Šimon Hronek, 58. Matyáš Kůra, 60. David Tretina - 7. Štěpán Kouřil, 20. Jiří Suchomel, 21. Matyáš Ruber, 35. Jiří Suchomel, 60. Alex Dokládal; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Kristián Konečný 17 - Daniel Hampl 22; po třetinách: 3:2, 2:2, 5:1;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra domacích: Obrovské tempo všech dosavadních zápasu v kvalifikaci se nám dnes malinko změnilo na šachovou hru, ale i v této jsme uspěli. Poprvé v plné síle jsme byly sebevědomí a lepší ve všech činnostech. Děkuji soupeři za korektní utkání a věřím, že se budeme potkávat i v další fázi soutěže. Divákům děkuji za podporu.
59:59
komentář trenéra hostí:"Po dvou vyrovnaných třetinách, ve kterých jsme se v průběhu utkání zvedali, jsme začali ztrácet koncentraci, čehož soupeř ihned využil. Po gólovém odskoku jsme si už tolik něvěřili a nechali dát soupeře ještě pár branek a zápas byl u konce. Přesto děkuji klukům za bojovnost a čeká nás ještě nadstavbový těžký víkend, co rozhodne. Díky soupeři za utkání a divákům v hale za atmosféru."
59:59
Střely po 3. třetině domácí 9 hosté 8
59:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Tretina, asistoval Michael Trávníček (10:5).
59:20
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Alex Dokládal, asistoval Martin Malý (9:5).
57:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matyáš Kůra bez asistence (9:4).
56:45
Hosté v 6
56:41
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Martin Umlášek.
56:23
Hosté chtějí do 6 ale domácí jim nechtějí půjčit míček.
55:56
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
53:36
Vyloučen hráč Ondřej Pavlík družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
53:36
Zápas má brutaní tempo.
48:15
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Adam Hemerka (8:4).
48:15
Duo Hronek Hemerka přesprintovalo hosty na deseti metrech tak o tři metry a v situaci dva na nikoho nezaváhali
47:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík bez asistence (7:4).
44:37
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář, asistoval Nikolas Zouhar (6:4).
43:36
Konečný se účesem inspiroval u Cristiana Ronalda.
41:33
Tretina si teď chtěl zahrát famfrpál ale bohužel napral jen blok.
39:52
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Štěpán Musil, asistoval Jiří Hájek (5:4).
36:53
Vyloučen hráč Šimon Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
35:30
Míček teď proskákal přes asi 1000 hokejek,ale Davidovi se nepodařilo ho trefi.
34:36
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Michal Konrád (4:4).
34:02
Vyloučen hráč Michal Rada družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:45
Suk se přiznal k teči.
25:16
Hala na Majlontu nepřidává moc hráčům v technice a střelbě.
21:28
20:38
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Matyáš Ruber bez asistence (3:3).
20:01
Zouhar se snažil vykoupat obranu hostí hned po buly.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1.třetině domácí 13 hosté 6
19:32
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Radek Novotný (3:2).
19:29
Suk teď vyčistil prostor před Konečným.
18:50
Bednář závorou zastavuje útok Gulls.
16:13
Vyloučen hráč Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení.
13:22
Gullivers asi mají nějakou averzi proti Sukovi každý zákrok na něj končí faulem.
12:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar bez asistence (3:1).
11:55
Suk teď vyletěl ze souboje .
07:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matyáš Kůra, asistoval Adam Hemerka (2:1).
06:02
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Radek Novotný (1:1).
05:48
V Česku bylo poprvé zachyceno zemětřesení .Zouhar upadl .
03:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Beneš, asistoval Adam Hemerka (1:0).