1:3
2:0
- : -

Kanonýři Kladno - FAT PIPE Start98 Kunratice 7:4
12. Šimon Procházka, 15. Hugo Hübner, 17. Lukáš Spurný, 20. Martin Šolaja, 21. Matěj Vencl, 46. Filip Sochor, 51. Milan Všetečka - 11. František Vrňata, 25. David Vondra, 37. František Vrňata, 39. Ondřej Zlesák; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 4 + Jakub Bohuslávek OS:3 + Jakub Kýr OS + Ondřej Zlesák OS; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 12 - Ondřej Hnátek 18; po třetinách: 4:1, 1:3, 2:0;
60:00
59:59
Vyloučen hráč Ondřej Zlesák družstva FAT PIPE Start98 Kunratice - osobní trest.
59:59
Končí nám třetí třetina v poměru střel 7 ku 6 pro Kladno.
59:59
Komentář trenéra domácích: “Dnes jsme hráli špatně a nedostali se do tempa. Soupeř víc chtěl a to se naplno projevilo ve druhé třetině.”
59:59
Komentář trenéra hostů: ,,Navázali jsme na dobrý výkon z předchozího zápasu, nicméně stále děláme velké množství osobních chyb, které nás stojí lepší výsledek. K závěru utkání se nebudu vyjadřovat.”
59:11
Vyloučen hráč Jakub Kýr družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za zdržování hry.
59:11
Vyloučen hráč Jakub Kýr družstva FAT PIPE Start98 Kunratice - osobní trest.
58:30
Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
54:03
Vyloučen hráč Jakub Bohuslávek družstva Kanonýři Kladno - osobní trest.
54:03
Vyloučen hráč Matěj Čika družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra na zemi.
52:12
Domácí se vracejí do plného počtu, což znamená, že Start svou přesilovku nevyužívá.
50:31
Všetečka se v oslabení dostal přes soupeřovu obranu a vrací tak Kladnu pohodlný tříbrankový náskok.
50:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka bez asistence (7:4).
50:13
Budeme svědky páté přesilové hry v zápase a třetí v podání Startu.
50:12
Vyloučen hráč Ondřej Fous družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
49:57
Start se vrací do plného počtu a Kladno tak přesilovku nevyužívá.
47:57
Čtvrtá přesilová hra putuje k domácímu celku, uvidíme zda jí promění.
47:56
Vyloučen hráč František Vrňata družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hrubost.
46:50
Kladno se po vstřelené brance zavřelo na své polovině a nedaří se mu dostat na útočnou polovinu.
45:49
Kladenští se opět dostávají do dvoubrankového vedení a mohou tak být klidnější.
45:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Sochor, asistoval Matěj Čika (6:4).
45:15
I v této těžké době se na zápas přišlo podívat 65 diváků, děkujeme.
43:25
Start zatím dělá obrovské množství faulů na své obrané polovině a Kladno tak má spoustu šanci, ve kterých však chybí zakončení.
42:00
Kladno se po ospalém začátku třetí třetiny probudilo a je nyní aktivnějším celkem.
41:03
Domácí se vracejí do plného počtu po uplynutí dvou minut, což znamená, že Start svou přesilovku nedokázal využít.
40:45
Start hladový po gólech vstoupil do třetí třtiny velmi aktivně.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00
40:00
39:59
Končí nám druhá třetina v poměru střel 7 ku 5 pro Kladno.
38:57
Třetí přesilová hra v utkání a druhá pro Start. Dokáží ji hosté promněnít?
38:56
Vyloučen hráč Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:32
Minutu a půl před koncem druhé třetiny start snižuje na vedení pouze jediné branky.
38:31
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil Ondřej Zlesák, asistoval Štěpán Vácha (5:4).
36:40
Start přidává i třetí branku a druhá třetina pro ně zatím vychází skvěle.
36:39
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil František Vrňata bez asistence (5:3).
34:40
Start je v druhé třetině zápasu aktivnějším celkem a více svého soupeře tlačí.
34:03
A ani hosté svoji přesilovou hru nedokázali využít a skóre se tak nemění.
32:03
Dočkáme se také druhé přesilové hry v tomto zápase. Tentokrát bude v režii hostů.
32:02
Vyloučen hráč Tobiáš Chromý družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
29:10
Trkovský se v jeho prvním juniorském zápase dostává do šance, kterou však brankář hostů likviduje.
28:12
Hosté se vrátili do plného počtu a Kladno tak svou přesilovku nedokázalo využít.
26:11
Kladno bude mít v režii první přesilovku v zápase.
26:10
Vyloučen hráč Jakub Kýr družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
25:30
Nedovolený zákrok bude mít za následek přesilovku domácích.
24:06
Start střílí svou druhou branku v zápase a stahuje tak náskok domácích na pouhé tří btranky.
24:05
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil David Vondra, asistoval Viktor Chaloupka (5:2).
23:15
Start se i přes nevydařený začátek třetiny zvedá a naděje na výhru nevzdává.
20:35
Kladenským se vstup do druhé třetiny skvěle vydařil, když přidali branku na 5:1.
20:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Vencl, asistoval Vojtěch Hartman (5:1).
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00
20:00
19:59
Končí nám první třetina v poměru střel 9 ku 5 pro Kladno.
19:15
Kladno půjde do druhé třetiny s tříbrankovým náskokem.
19:14
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Martin Šolaja, asistoval Jakub Lahoda (4:1).
19:10
Kladno velmi aktivní na konci třetiny.
16:22
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Lukáš Spurný, asistoval Filip Sochor (3:1).
14:56
Pět minut před koncem první třetiny si domácí tým bere zápasové vedení.
14:55
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Hugo Hübner, asistoval Jakub Svoboda (2:1).
11:31
Netrvalo dlouho a domácí srovnávají stav zápasu na 1:1.
11:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Šimon Procházka, asistoval Tobiáš Chromý (1:1).
10:25
První branky se dočkali hosté a vedení zápasu tak připadá Startu.
10:24
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil František Vrňata, asistoval Štěpán Vácha (0:1).
10:00
Šancí je na obou stranách velmi hodně ale stav je zatím bezbrankový.
08:00
Kladno se většinu času drží na útočné polovině soupeře.
06:20
Oba týmy si teď dávají velmi nepřesné přihrávky a balónek stále létá vzduchem.
04:10
Hartmann se obtočil kolem jednoho protihráče, ale druhý hráč ho o balónek obral.
02:40
Kladno je zatím v úvodu zápasu aktivnější.
01:00
Oba týmy dokázali ohrozit soupeřovu branku po minutě hry.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Ondřej Hnátek; hráči v poli: Jakub Černohous, Jakub Kýr, Kilián Hejtmánek, Ondřej Zlesák, Filip Bezpalec
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Hugo Hübner, Jakub Svoboda, Matěj Zíka, Milan Všetečka, Jakub Bohuslávek