3:2
3:3
- : -

Panthers Praha - FBŠ SLAVIA Plzeň 11:7
5. Jaroslav Petrák, 11. Karel Petrák, 11. Karel Petrák, 13. Michael Kočandrle, 14. Jan Martinek, 29. Karel Petrák, 31. Filip Hajžman, 34. Jan Waldhauser, 52. Michael Kočandrle, 53. Michael Kočandrle, 55. Lukáš Vejlupek - 5. Patrik Hrubý, 7. Vojtěch Porazil, 32. Patrik Hrubý, 36. Matěj Švácha, 43. Filip Konrady, 54. Šimon Dubský, 60. Jan Huleš; rozhodčí: Ondřej Benačan - Daniel Nejedlo; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 87; zásahy brankářů: Kristián Ulrych 6 - Daniel Dolák 9; po třetinách: 5:2, 3:2, 3:3;
60:00
Vyjádření trenéra domácích (M. Mattes):"Kluci si opět nechali utéct začátek zápasu, ale dokázali skóre otočit ve svůj prospěch a dovézt zápas do vítězného konce. Musíme se naučit hrát celých 60 minut, děkujeme soupeři za výborný zápas a přejeme šťastnou cestu domů"
60:00
Vyjádření trenéra hostí (Lukáš Kubinec): Opět kvalitní zápas. Bohužel jsme cca 50 minut prohrávali přibližně o 3 góly, motivace se hledala těžko, ale kluci pořád makali a prali se o lepší výsledek. Za to jim patří díky. Soupeři přeji hodně štěstí v boji o elitní soutěž a děkuji za kvalitně uspořádaný match.
60:00
Střely celkem: Panthers - 20, Slavia Plzeň - 13
60:00
59:35
Vyloučen hráč David Förster družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Huleš bez asistence (11:7).
58:25
Petrák vyběhnul z trestné lavice hned do protiútoku. Prostor branky ale zase netrefuje.
56:21
Vyloučen hráč Jaroslav Petrák družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:40
Duo Kočandrle-Petrák znovu v akci. Tentokrát ale Petrák nedokázal usměrnit přihrávku mezi tři tyče.
54:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Vejlupek bez asistence (11:6).
53:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Šimon Dubský, asistoval Jan Huleš (10:6).
52:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Josef Nový (10:5).
52:33
A čepice lítají. MIchael Kočandrle zkompletoval hattrick.
52:04
Vyloučen hráč Tomáš Jančík družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
51:47
Atmosféra v Rudné houstne. Domácí rváč Hajžman do sebe nenechá jen tak strkat. To si myslím, že Plzeň od této chvíle už dobře chápe.
51:05
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Jaroslav Petrák (9:5).
49:19
Vyloučen hráč Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
49:18
Vejlupek se nechal porazit v rohu a při zvedání to udělal výtečně. Nechal vyprovokovat Mikoláška a poslat ho na trestnou lavici.
45:17
Plzni se nedaří rozehrávka, v obraně si však počínají skvěle, takže protiútoky Panthers jim nedělají problémy.
42:19
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Konrady, asistoval Daniel Dolák (8:5).
42:19
Dolák vyhodil rychle za obranu na Konradyho, který s klidem položil Ulrycha na zem a zakončil.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině - Panthers - 7, Slavia Plzeň - 5.
40:00
36:57
Vyloučen hráč Lukáš Vejlupek družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
36:57
Přesilovou hru si vyzkouší i Plzeň.
35:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Švácha, asistoval Jan Huleš (8:4).
35:02
Rychlá narážečka, přesná střela.. Ulrych neměl šanci
33:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Waldhauser, asistoval Kryštof Novotný (8:3).
33:37
Další akce do prázdné brány. Tentokrát se přesnou přihrávkou blýskl Novotný.
31:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Dominik Dolejš (7:3).
30:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Filip Hajžman, asistoval Jakub Žiška (7:2).
28:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák, asistoval Jan Waldhauser (6:2).
28:19
Wladhauser překvapil obranu Plzně šikovnou přihrávkou na střed zpoza brány. Petrák neměl problém s následným zakončením.
26:30
Petrákovu prudkou střelu od mantinelu senzačně zneškodnil Dolák.
26:10
Vyloučen hráč Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
26:10
Čížek si v souboji u mantinelu počínal až moc agresivně a zaslouženě obdržel dvouminutový trest.
23:37
Petrák střelu z první ze středu hřiště míří vysoko nad.
22:57
Ulrych nemá v posledních minutách moc práce. Všechny střely skvěle blokují obránci Panthers.
20:57
Po rychlém protiútoku se Kočandrle ocitl s míčkem sám před bránou, ale z bezprostřední blízkosti trefuje golmana.
20:34
Plzeň se snadnou kombinací po mantinelu dostala na polovinu soupeře. Následnou střelu však zblokoval Waldhauser.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Panthers -10, Slavia Plzeň - 6.
20:00
13:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jan Martinek, asistoval Lukáš Vejlupek (5:2).
12:03
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Michael Petráň (4:2).
10:47
10:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Karel Petrák z trestného střílení (2:2).
06:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vojtěch Porazil, asistoval Vladimír Buzický (1:2).
04:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Michael Kočandrle (1:1).
04:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Šimon Dubský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Filip Konrady, Adam Stejskal, Hynek Mošna, Jakub Mikolášek, Patrik Med
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristián Ulrych; hráči v poli: Zdeněk Prokůpek, Kryštof Novotný, Karel Petrák, Jan Waldhauser, Tomáš Jančík