3:1
3:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Předvýběr.CZ Florbal MB 8:5
3. David Camrda, 20. Matyáš Sirotek, 27. Lukáš Tinavský, 29. Jakub Šimek, 40. David Camrda, 43. Jiří Dědič, 44. Matyáš Sirotek, 59. Matyáš Sirotek - 6. Vítězslav Špok, 19. Jakub Seibert, 25. Jakub Seibert, 45. Jakub Seibert, 49. Štepán Švejda; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1 + David Camrda 5:1; využití: 0:2; diváků: 28; zásahy brankářů: Kryštof Ernst 34 - Ondřej Tomšík 26; po třetinách: 2:2, 3:1, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes jsme se hledali celý zápas, neměli jsme kvalitní přechod do útoku a ve předu jsme se dostávali do těžkých situací. Možná se na nás podepsal náročný program a úzká sestava, ale i přes to bychom měli taková utkání zvládat. Gratuluji soupeři k zasloužené výhře.
60:00
Komentář as. trenéra domácích: Od začátku jsme toužili po výhře a hráči si za tím šli. Byl to oboustranně bojovný zápas a myslím, že jsme v něm obstáli.
60:00
58:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek bez asistence (8:5).
57:16
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
55:58
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
48:23
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Jakub Seibert (7:5).
44:36
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Seibert bez asistence (7:4).
44:36
Vyloučen hráč David Camrda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 5 minut za hrubost.
44:00
Domácí se chopili otěží zápasu.
43:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Matyáš Kouba (7:3).
42:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jiří Dědič, asistoval Karel Uhlíř (6:3).
40:28
Vstupujeme do poslední třetiny velmi vyrovnaného zápasu.
40:00
40:00
39:59
Počet střel 10:7.
39:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Camrda, asistoval Karel Uhlíř (5:3).
31:00
Vyloučen hráč Radovan Kohút družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
28:35
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jakub Šimek, asistoval Lukáš Tinavský (4:3).
27:22
Během dnešního utkání můžeme vidět na obou stranách kvalitní výkony a hra má opravdu grády.
26:09
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Filip Kyrian (3:3).
24:13
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Seibert, asistoval Tomáš Červinka (2:3).
20:00
20:00
19:59
Počet střel 14:17.
19:35
18:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Jakub Seibert, asistoval Michal Fišera (1:2).
17:30
Vyloučen hráč Jiří Dědič družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:49
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil Vítězslav Špok bez asistence (1:1).
02:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Camrda, asistoval Vojtěch Míchal (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Michal Fišera, Jakub Seibert, Jiří Zmatlík, Štepán Švejda, Zdeněk Vyhnánek
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Kryštof Ernst; hráči v poli: Šimon Kaluža, Lukáš Tinavský, Jiří Dědič, David Camrda, Filip Kyrian