3:1
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - FBC Dobruška 4:6
9. Eliška Kučerová, 42. Kateřina Bednářová, 43. Tereza Slavíková, 59. Michaela Dolejší - 19. Magdaléna Bašová, 20. Kateřina Poláčková, 23. Diana Peterová, 23. Michaela Ulbrichová, 27. Michaela Ulbrichová, 54. Kateřina Poláčková; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Novák; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Daniela Václavková 37 - Tereza Svobodová 39; po třetinách: 1:2, 0:3, 3:1;
60:00
59:59
střely po třetí třetině: domácí x hosté, 21x14
59:59
Komentář trenéra hostů J. Černého: V dnešním zápase až na prvních deset minut poslední části chválím holky za výkon. Dobrý pohyb, včasné dostupování hráček soupeře dnes neslo ovoce. Nepolevit v poslední části, tak máme celý zápas pod kontrolou. Díky za zápas.
59:59
Komentář trenéra domácích Komendy: Pro nás pořád důležité zkušenosti a až na druhou třetinu můžeme být s výkonem spokojeni. Děkujeme soupeři
59:10
Hosté drží míček na polovině hřiště.
58:58
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michaela Dolejší bez asistence (4:6).
58:21
Kittlerová zakopla o bílou čáru.
56:00
Slavíková předvedla únik přes celé hřiště, bohužel pro domácí netrefuje bránu.
55:41
Timeout SK Jihlava
54:20
Hosté střílí nad.
53:43
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Adéla Vávrová (3:6).
51:12
Václavková předvedla výborný zákrok.
50:47
Krčálová opět na zemi po faulu soupeřky.
48:55
Krčálová si táhla balónek podél mantinelu, a opět byla faulována soupeřkou, která nevěděla jak si s kapitánkou domácích poradit.
46:25
Boudný se nelíbil výrok rozhodčího, tak na něj zvýšila hlas, rozhodčí si však zkušeně sjednal respekt a Boudná mlčí.
45:56
Hostující hráčka číslo 27, spadla a udeřila se ošklivě o palubovku do hlavy, Do akce byl povolán zdravotník. Doufejme že bude v pořádku.
43:27
Krčálová opět faulovaná u mantinelu.
43:07
Domácí se drží na soupeřově polovině.
42:38
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Slavíková, asistoval Daniela Václavková (3:5).
41:55
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kateřina Bednářová, asistoval Michaela Dolejší (2:5).
41:38
Vyloučen hráč Barbora Fingerová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
37:45
První zákrok zdravotníka Jana Šmardy, hostující hráčka má prošlápnutý kotník.
34:43
Běhounková nahrává Bednářové, Bednářová na Krčálovou a Krčálová si zahrála na golfistku.
33:30
Hosté na balónku.
31:16
Běhounková se mírně naštvala a přehodila soupeřku přes mantinel.
30:00
Další hezký zákrok Václavkové.
28:40
Gólová šance domácích, končí těsně vedle branky.
27:07
Běhounková výborně zablokovala střelu soupeřky.
26:01
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Michaela Ulbrichová, asistoval Veronika Doležalová (1:5).
25:46
Soupeřky si stále nevědí rady s Krčálovou tak jí opět faulují.
25:08
Hosté na míčku.
22:44
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Michaela Ulbrichová, asistoval Sandra Peterová (1:4).
22:26
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová bez asistence (1:3).
19:59
střely po první třetině - domácí x hosté 17x13.
19:57
První ostřejší souboj.
19:14
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Diana Peterová (1:2).
18:45
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Magdaléna Bašová, asistoval Sandra Peterová (1:1).
18:31
Konečně vidím na celé hřiště. :-)
17:47
Hosté si nevědí rady s kapitánkou domácích Krčálovou, proto jí neustále osekávají.
16:59
Opět zákrok Václavkové.
16:00
Zahlédl jsem hezký zákrok Václavkové.
14:10
Omlouvám se, přímo do očí mi svítí sluníčku, skoro nic nevidím. :-)
12:00
Václavková předvedla neuvěřitelný zákrok.
11:34
Boudná neskutečně vybojovala míček, poté nahrává spoluhráčce Veselé a ta bohužel pro domácí střílí mimo.
11:12
Výborně zblokovaná střela od Krčálové.
10:10
Od vstřelené branky se nic zajímavého neděje.
08:07
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Eliška Kučerová, asistoval Markéta Jašková (1:0).
07:46
Slavíková předvedla neuvěřitelný únik, bohužel pro domácí branku nevstřelila a končí v hledišti.