4:1
2:2
- : -

Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians 8:4
16. Petr Brautferger, 16. Martin Šindelář, 31. Jan Kolísko, 33. Ondřej Němeček, 36. Petr Brautferger, 39. Adam Tlapák, 55. Martin Šindelář, 58. Matěj Havlas - 16. Michal Vojtíšek, 27. Jan Malič, 53. Jakub Buršík, 57. Matěj Pěnička; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 151; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 14 - Radovan Michajlovič 28; po třetinách: 2:1, 4:1, 2:2;
60:01
Vyjádření trenéra a nejlepšího hráče hostí: Ohlasy po utkání
60:01
Od noteboku v hale je to už pro dnešek vše, já děkuji za pozornost a těším se někdy příště napočtenou.
59:59
Víc už se dnes nestane. Tatran vybojoval dnešní derby v poměru 8:4.
59:48
Michajlovič klepety z nohou vynuloval Langera. Poté obloučkem vyhodil, ale hosté se již ke gólu nedostali.
59:04
Podobně na druhé straně Michajlovič na vícero pokusů zlikvidoval nájezdníky Tatranu.
58:41
Kříž akrobatickým zákrokem vyrazil míček do bezpečí.
57:18
Sládeček opřel střelu o tyčku.
57:03
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Filip Langer (8:4).
57:03
Havlas zavěšuje do prázdné a je to opět o čtyři góly. 8:4.
56:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jakub Šárka (7:4).
54:12
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář bez asistence (7:3).
54:12
Tatran si bere zpátky náskok čtyř gólů v době, kdy byl Michajlovič stažený na střídačce.
52:50
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Buršík, asistoval Matěj Pěnička (6:3).
52:50
Hosté při hře bez brankáře snižují náskok Tatranu na pouhé tři góly.
52:00
Kolískovu střelu mířenou mezi nohy Michajloviče gólman Bohemky na poslední chvíli odvrátil.
51:21
Šárka přestřeluje hřiště.
50:05
Kuba Kolísko jen těsně netrefuje prázdnou branku přes celé hřiště. Kolik chybělo?
50:00
Hosté si vyzkoušeli přesilovou hru 6 na 4.
49:00
Pěničkovu střelu kryje Kříž.
48:08
Vyloučen hráč Martin Šindelář družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
48:08
Tatran dává opět šanci hostům ke snížení gólového skóre.
46:30
Honza Kolísko nevymíchal Michajloviče, který si na jeho únik počkal a míček chytil.
45:47
Čihák zahrozil z poloviny hřiště, míček ke Křížovi nedoputoval.
45:25
Michajlovič vynuloval Melišovu tutovku.
44:53
Pánek ze středového křížku pálil Michajlovičovi na dlaň.
43:29
Filip Forman těsně míjí Křížovu branku. Kříž se k míčku odraženému od mantinelu dostal a může zklidnit hru.
42:46
Kopecký nasadil jesle Honzovi Kolískovi.
42:19
Šindelářův blafák Michajlovič prokouknul.
40:39
Pánek se vrací do hry, Tatran oslabení přečkal a ještě si při něm vytvořil zajímavou gólovou šanci.
40:29
Němeček ve vlastním oslabení prokličkoval snad celé hřiště, ale do zakončení se nedostal.
40:01
Poslední buly regulérní hrací body vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tatran 14 - Bohemians 5
40:00
Přestávkový program po důkladné hygienické přípravě vyplňuje soutěž v přesnosti střelby z poloviny hřiště.
40:00
39:59
Drobná nepřesnost na časomíře už byla opravena, hosté půjdou do poslední třetiny s několika vteřinami přesilové hry. Stav po druhé třetině je 6:2, uvidíme, s čím přijde trenérský tým zelenobílých.
38:39
Vyloučen hráč Martin Pánek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
38:39
Po malé domů Bohemians a nepovedené rozehrávce Tatranu máme na trestné lavici opět Pánka, tentokrát za sekání.
38:20
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Adam Tlapák z trestného střílení (6:2).
38:19
Langer neobhodil Michajloviče. Následně zde máme nájezd, který proměnil Adam Tlapák.
37:45
Dnes si do haly našlo cestu 151 diváků. Děkujeme za účast a podporu!
36:53
Na hřišti se množí souboje o každý centimetr.
35:16
Tatranská (po reklamaci) 37 přihrála na 99, a máme z toho vedení 5:2.
35:14
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Matěj Havlas (5:2).
34:58
Krebner nevyužil pomalejšího přesunu Kříže po krosové přihrávce, a netrefil zívající branku.
32:52
Tlapák těsně netrefuje branku.
32:39
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Němeček bez asistence (4:2).
32:39
Němeček navyšuje náskok na 4:2.
32:09
Tatran je teď velmi aktivní, Michajlovič má o zábavu postaráno.
31:49
Domácí lavička reklamovala faul, ale neúspěšně.
30:44
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jan Kolísko, asistoval Pavel Sládeček (3:2).
30:44
Honza Kolísko si vychutnal Michajloviče a zavěšuje do prázdné brány. 3:2
29:30
Hosté sportovně přenechávají rozehrávku Tatranu.
29:04
Němeček trestuhodně netrefil odkrytý vzdálenější roh Michajlovičovy branky.
28:30
Brautferger sekaným backhandem netrefil branku.
26:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Malič, asistoval Filip Forman (2:2).
26:53
Malič zužitkoval přesilovku Bohemians. Opět máme srovnáno, 2:2.
26:37
Vyloučen hráč Martin Pánek družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
26:37
Vyhrocený souboj ocenili rozhodčí dvěma minutami pro Pánka. Ten se neúspěšně brání, že jej soupeř držel.
26:27
Tlapák těsně netrefil míček jdoucí na kros.
25:40
Série žabiček u mantinelu dovedla Tatran až na polovinu hostů.
24:47
Langer naznačil střelu a potrénoval pozornost Michajloviče.
22:59
Novotný dokázal zkrotit skákavý míček i vydržet nátlak hráčů Bohemians. Výhoda pro Tatran.
22:20
Tatran přežil oslabení bez úhony.
22:04
Filip Forman střílel z uctivé vzdálenosti, Kříž téměř chytl balonek do rukou.
21:35
Brautferger načítá vteřinky oslabení na polovině hostů.
21:04
Krebnerovi utekl balonek po naznačení střely.
20:20
Vyloučen hráč Matěj Havlas družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za držení.
20:20
Havlas zatáhl za záchrannou brzdu, což neušlo rozhodčím.
20:01
Buly do druhé třetiny na svoji stranu strhává Bohemka. Rovnou po zisku míčku od Němčeka prověřuje Kříže.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tatran 7 - Bohemians 6
20:00
19:59
Vojtíšek se sirénou přišel o svoji florbalku. Na skóre se však nic nemění a tak po poněkud pomalejším rozjezdu a pumelici v 16. minutě máme skóre 2:1.
19:35
Kuba Kolísko přesně zamířil střelu, která skončila mezi nohama Zezulky.
18:53
Šindelářova mírně zvednutá přiťuknutá střela trochu vyděsila Michaljoviče, ale to nebylo nic s čím by si nedokázal poradit.
18:00
Teď nám tu hráči trochu zbořili hřiště, ale rozhodčí pískají jen nedovolený zákrok a nikoliv faul.
15:47
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Šindelář, asistoval Milan Meliš (2:1).
15:47
A aby toho nebylo v akcích dost, tak Tatran za dalších několik vteřin strhává poprvé vedení na svoji stranu. Šindelář zvyšuje náskok na 2:1.
15:28
15:28
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, domácí se nenechali zahanbit a Havlasova přihrávka přesně našla Brautfergera. Máme srovnáno 1:1.
15:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Daniel Cabejšek (0:1).
15:19
Tvrdá útočná hra hostů se vyplatila, po několika dorážkách končí míček za zády Kříže. Dnešní skóre otevírá Vojtíšek, 0:1 z pohledu Tatranu.
14:44
Honza Kolísko se stihl vrátit do obrany, vytečoval míček do autu a zbořil Kopeckého na mantinel.
13:59
Pěnička opět ve střelecké pozici, ale tentokrát jenom prošvihnul florbalkou po zemi.
13:18
Pěničkovu střelu blokuje Křížova hruď.
12:18
Michajlovič se natahoval po míčku, ale povedlo se mu ho jen posunout za branku.
11:45
Klokani napadají vysoce vytažení na polovinu Tatranu, domácím se "přihrávky na jistotu" už několikrát téměř nevyplatily.
09:47
Dobisík krosovkou, ale na druhé straně hřiště nebyl nikdo v zelenobílé. Myšlenka to ale nebyla špatná.
09:09
Pěnička opět zahrozil, Křížova vytrčená ruka zabránila gólu.
08:30
Tlapákovi se míček zamotal mezi nohami, až skoro došlo k vlastnímu gólu. Mumraj před Křížovou brankou ale míček poslal mimo mantinely.
07:12
První vážnější zákrok má za sebou také Kříž, který vychytal Tomčův výběh a následnou střelu z úhlu.
06:27
Domácí se po ukvapené rozehrávce už už radovali z gólu, ale rozhodčí situaci posoudili míčkem pro Bohemians.
06:06
Pěnička prověřil pozornost obránců Tatranu i gólmana Kříže.
05:13
Vítovcova střela téměř z poloviny hřiště skončila po teči Krbce mimo hřiště.
04:28
Šebek po faulu skončil na zemi, míček mají hosté.
03:15
Kříž pomohl Mühlfaitovi, kterého ve velkém brankovišti Tatranu napadal Kopecký.
02:25
Pánek mířil těsně mimo branku i hřiště.
01:46
Pěničkovu střelu z otočky zablokoval Tlapák.
00:40
První lajny obou týmů se již stihly dostat na polovinu soupeře, ale zatím se spíše seznamují s polem.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Pavel Čihák, Kryštof Krbec, Patrik Šebek, Matyáš Krebner, Ivan Tomčo
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Ondřej Vítovec, Ondřej Němeček, Filip Langer, Matěj Havlas, Petr Brautferger
00:00
Krásný večer ze Sportovního centra Řepy, V rámci čtvrtého kola Livesport Superligy se v pražském derby střetnou týmy Tatran Teka Střešovice a FbŠ Bohemians.
00:00
Jak domácí Tatran Střešovice, tak hostující Bohemians mají na svých kontech v tabulce tři body. Bohemians s dvěma odehranými zápasy, Tatran zatím s jediným, kdy při premiéře v SC Řepy těsně porazil SKV.
00:00
Do začátku zbývá několik minut, a tedy vám již klasicky popřeju příjemnou zábavu a zážitek, ať už přímo tady s námi na hale, nebo u video/online přenosu.