0:5
1:4
- : -

KM automatik FBK Jičín - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:11
2. Kristýna Bachmaierová, 57. Gabriela Žůrková - 13. Denisa Hyršová, 19. Barbora Husková, 24. Lina Hägg, 31. Barbora Husková, 34. Michaela Šponiarová, 37. Lina Hägg, 39. Eliška Planková, 41. Barbora Husková, 45. Vendula Maroszová, 46. Lina Hägg, 55. Barbora Husková; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 74; zásahy brankářů: Alena Vokatá 13, Marcela Velzelová 7 - Viktorie Karasová 22; po třetinách: 1:2, 0:5, 1:4;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: domácí - 7 hosté - 11 Vyjádření trenéra hostí: Ohlasy po utkání Vyjádření trenéra domácích: Ohlasy po utkání
59:00
Hraje se poslední minuta utkání.
58:20
Hosté kontrolují hru a vypadá, že je rozhodnuto.
56:47
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Nikola Kuchařová (2:11).
56:47
Kapitánka domácích koriguje stav na 2:11.
54:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Michaela Kubečková (1:11).
54:40
Netrvalo dlouho a hosté svou 3. přesilovku využili. Stav utkání 1:11
54:17
Vyloučen hráč Gabriela Žůrková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
54:17
Domácí nabízí již třetí přesilovou hru soupeři.
50:30
Hosté kombinují v útočném pásmu.
49:04
Domácí v plném počtu.
47:04
Vyloučen hráč Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
47:04
Hosté si zahrají svou druhou přesilovou hru v utkání.
45:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lina Hägg, asistoval Denisa Ferenčíková (1:10).
45:51
Střídání brankáře. Nový brankář Marcela Velzelová družstva KM automatik FBK Jičín
45:51
Po desátém obdrženém gólu domácí střídají brankářky.
45:30
Dnešní utkání dnes v jičínské hale sleduje 74 diváků!
44:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Michaela Kubečková (1:9).
44:19
Střelou "z voleje" ze vzduchu parádně zakončila hráčka číslo 71!
43:45
Hosté mají utkání zcela pod kontrolou.
40:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Michaela Šponiarová (1:8).
40:43
Vstup do 3. třetiny se domácím vůbec nevyvedl a prohrávají již o 7 branek.
40:01
Úvodní buly závěrečné třetiny vyhrávají hosté.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině: domácí - 12 hosté - 10
38:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková bez asistence (1:7).
38:33
V závěru třetiny Vítkovice zvyšují na 7:1!
37:25
Sama před brankou se ocitla domácí hráčka! Brankářka Vítkovic situaci vyřešila bravůrně a nepustila míček za svá záda.
36:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lina Hägg, asistoval Vendula Maroszová (1:6).
36:38
Krosová nahrávka našla svého příjemce, který míček poslal za záda jičínské brankářky!
35:58
Skrumáž před brankou hostí nekončí za zády brankářky.
33:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Zuzanna Krzywak (1:5).
33:05
Pátý gól Vítkovic padá z protiútoku z akce 2 na 1!
31:25
Domácí se dnes trápí v zakončení, když už je příležitost, střela jde po zemi nebo mimo.
30:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Zuzanna Krzywak (1:4).
30:24
Krásná kombinace zakončená do prázdné brány! Vítkovice vedou již o 3 góly.
28:55
26:55
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
26:55
Protiútok Vítkovic zastavila domácí hráčka sekáním a půjde si na 2 minuty odpočinout na trestnou lavici.
25:05
Tlak Vítkovic narůstá.
24:11
Domácí znovu pod tlakem.
23:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lina Hägg, asistoval Michaela Kubečková (1:3).
23:27
Krásná střela tahem hráčky Vítkovic končí za zády domácí brankářky!
21:40
Sledujeme dobré příležitosti na obou stranách hřiště.
21:10
Hosté se drží v útočném pásmu.
20:27
První střela druhé třetiny končí v rukou brankářky Vítkovic.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají domácí.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: domácí - 5 hosté - 10
18:01
18:01
Po rychlém protiútoku a krásné kombinaci se ujímají Vítkovice vedení poprvé v dnešním utkání!
17:47
Další odkrytá brána pro hráčku Vítkovic a znovu míjí.
16:30
Vítkovice stále o něco aktivnějším týmem.
13:50
V samostatném úniku tentokrát domácí hráčka s číslem 21, ale zakončení se ji také nepovedlo.
12:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Lucie Cholinská (1:1).
12:06
Tlak Vítkovic se nakonec vyplatil a je srovnáno!
11:50
V situaci 2 na 1 se ocitl tým Vítkovic. Zakončení ale minulo bránu.
08:30
Vítkovická hráčka minula odkrytou bránu, avšak nahrávka letěla v úrovni kolen.
07:10
Žůrková ve samostatném úniku se nedokázala prosadit.
06:40
Domácí pod tlakem.
04:00
Domácí skvěle napadají rozehrávku Vítkovic.
02:40
Vítkovice se snaží rychle odpovědět na branku domácích svým tlakem v útočném pásmu.
01:07
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Eva Preisslerová (1:0).
01:07
Z rychlého brejku vstřelil domácí tým první branku utkání! Po krásné kombinaci zasunula míček do prázdné brány hráčka s číslem 85!
00:58
První střelu utkání hostí vyrazila domácí brankářka za mantinel.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Viktorie Karasová; hráči v poli: Lenka Lenčéšová, Michaela Šponiarová, Eliška Planková, Barbora Husková, Zuzanna Krzywak
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Šárka Smetáková, Nikola Kuchařová, Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová, Eva Preisslerová