1:1
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - FAT PIPE Traverza Mukařov 6:1
1. Vojtěch Palatínus, 5. Pavel Sekyra, 11. Richard Šelbický, 38. Tomáš Vitásek, 38. Vojtěch Palatínus, 47. Emil Hejduk - 43. Jan Pudich; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 5:3; využití: 1:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Filip Jirman 37 - Jan Hartman 15, Josef Bína 9; po třetinách: 3:0, 2:0, 1:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Marka Chlumského: Náš útok na úrovni elévů a naprosto jalová přesilovka udělala z gólmana domácích hvězdu zápasu. Zcela zaslouženě si odvážíme nula bodů, gratulujeme soupeři.
60:00
Komentář trenéra domácích, Antonína Palatínuse: Dneska rozhodl začátek utkání, kdy byla traverza vlažnější a nechala nás dostat se do vedení. Ve druhé třetině nás neskutečně podržel brankář, ale svým přístupem jsme šli štěstíčku naproti. Třetí třetinu jsme zvládli solidně a došli si pro vítězství. Poprosil bych ministra zdravotnictví, aby nás nechal sportovat. Díky a hlavně zdraví všem.
60:00
59:59
Dnes už se toho víc nestane, děkuji vám za pozornost.
59:59
Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 10 FAT PIPE Traverza Mukařov - 13
59:45
Turnov kontroluje s přehledem konec utkání!!!
57:10
Hosté to zkusí v šesti.
57:00
Pozorní diváci nemohli na hřišti dnes poprvé přehlédnout Grmolce.
52:36
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
52:36
Hosté si vyžádali oddechový čas, času na zvrat jim moc nezbývá, tak uvidíme kolik sil ještě mají v zásobě.
52:20
Do šance se dostal mezitím Erler, ale svou kličkou na Bínu nevyzrál.
52:10
E. Hejduk byl doslova zalehnut na polovině hřiště, vypadá ale v pořádku.
52:03
M. Hejduk zkusil překvapit Bínu z půlky hřiště.
51:55
Jedovatá střela Janouška, Bína chytá.
51:10
E. Hejduk zpět na hřišti, tentokrát jeho faul nebyl potrestán.
50:00
Na hřišti se dnes poprvé objevuje Bursa!
49:10
Vyloučen hráč Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
49:10
Další přesilová hra pro hostující hráče.
46:20
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Emil Hejduk, asistoval Adam Erler (6:1).
46:20
Nový gólman v brance hostí a hned to Emilovi střílí!
42:56
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Petr Heřmanský (5:1).
42:56
Jirman dnes bohužel čisté konto neudrží. S tímhle už nemohl udělat nic.
42:31
Tabášek orazítkoval tyč!!
41:29
Vyloučen hráč Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
41:29
Školácká chyba E. Hejduka znamená čtvrtou přesilovou hru hostů.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Josef Bína družstva FAT PIPE Traverza Mukařov
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 11 (20) FAT PIPE Traverza Mukařov - 11 (25)
37:46
Vyloučen hráč Matěj Tabášek družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
37:46
Turnov může ještě navýšit svůj náskok po faulu Tabáška.
37:17
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus bez asistence (5:0).
37:17
Zaváhání Hartmana využil V. Palatínus!!!
37:05
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek bez asistence (4:0).
37:05
Vitásek se nejlépe zorientoval a zavěsil!!
35:56
Vyloučen hráč Richard Marek družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
35:56
Tohle rozhodčí tolerovat nebudou.
33:50
Z následného protiútoku se před Jirmanem zjevil osamocený hráč Mukařova. Jirman mu skvělým zákrokem vykopl míček z hole a svůj zákrok následně oslavil gestem.
33:35
A. Palatínus netrefuje prázdnou bránu!
30:54
Kapitán domácích zpět na hřišti.
29:02
E. Hejduk přespurtoval posledního obránce Mukařova a řítil se sám na Hartmana, zkusil prudkou střelu, ale dnes mu opravdu není zatím přáno, orazítkoval pouze tyč.
28:54
Vyloučen hráč Antonín Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
28:54
A. Palatínus nabízí soupeři další přesilovou hru.
28:14
Na hřišti se dnes poprvé objevuje Janoušek.
27:22
E. Hejduk je dnes při chuti, ale zatím se mu nedaří přesně zamířit.
24:25
Situaci uklidňuje M. Hejduk a dává čas svým spoluhráčům k vystřídání.
24:16
Turnovská druhá lajna se dostává pod tlak.
23:28
Tabášek se řítil do střely, před ním ale zaklekl Šelbický a jeho ránu zblokoval.
22:30
E. Hejduk vypustil svůj projektil na Hartmana, ten ramenem vyráží.
21:43
Naváže Turnov na výkon z první třetiny nebo se Mukařov probere? Toť otázka následujících 38 minut.
20:41
Turnovská elitní lajna se snaží něco vymyslet.
20:00
20:00
Týmy se nám vrací ze šatny, druhá třetina bude moci začít.
20:00
Turnov se snaží navázat na výkony žen, které si během víkendu připsali skvělých 6 bodů po venkovních výhrách v Litvínově a Chomutově.
20:00
19:59
Střely v první třetině: TJ Turnov - 9 FAT PIPE Traverza Mukařov - 14
19:23
Šelbický na hřišti, Turnovu oslabení dnes jde!
18:00
Výbornou práci odvádí za brankou Hartmana E. Hejduk. Sbírá zde spoustu cenného času.
17:23
Vyloučen hráč Richard Šelbický družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
17:23
Nyní nás čeká 21 vteřin hra ve čtyrech a poté zkusí Mukařov snížit v přesilové hře.
16:45
Příležitostí nyní pohrdl Vitásek, kterému se nepovedla střela do poloodkryté branky.
16:13
A. Palatínus vybil blok.
15:44
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
15:44
Početní výhodu si dnes poprvé vyzkouší Turnov.
14:00
Domácí se zatím mohou spolehnout na Jirmana, který zatím chytá ve vysoké pohodě.
12:56
E. Hejduk zkusil střelu z výběhu, jen těsně minul.
12:07
Na hřišti můžeme dnes poprvé spatřit Maršíka!
11:55
Po špatné rozehrávce domácích se vyznamenal tváří v tvář jednomu z hráčů Mukařova Jirman.
10:35
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Richard Šelbický, asistoval Antonín Palatínus (3:0).
10:35
Krásně zahraná standartka v podání dua Šelbický Palatínus, nejprve Šelbický přiťukl A. Palatínusovi, ten naznačil střelu a vrátil prvně jmenovanému, který střelou tahem zavěsil do horní části branky.
09:25
Rozehrávka se nepovedla ani Havlínovi s M. Hejdukem, na míčku hosté.
09:15
Skvěle napadající E. Hejduk přinutil hostujícího obránce pouze odevzdat míček domácím hráčům.
07:27
Vitásek se hned dostal na míček a snažil se odčinit své vyloučení. Dva hráče zvládl, ale další dva už byli nad jeho síly.
07:22
Vitásek na hřišti. Turnov ubránil první oslabení.
06:10
A další skvělý zákrok.
05:56
Skvělý zákrok Jirmana, který si našel schovanou střelu.
05:22
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:22
Kdo jiný by mohl zdemolovat u mantinelu protihráče než Vitásek.
04:04
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Adam Erler (2:0).
04:04
Návrat krále, aneb takhle by se dal definovat gól Sekyry.
03:50
E. Hejduk dostal nabito od Sekyry, ale svou šanci promrhal.
03:26
Jirman a jeho první jednoduchý zákrok po nahození zpoza půlky.
02:51
Vitáskova střela nadělala Hartmanovi nemalé problémy.
01:42
V. Palatínus se snažil vytočit z rohu před branku jako při prvním gólu, tentokrát už si hostující obrana dala pozor.
00:25
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Antonín Palatínus (1:0).
00:25
Sotva jsme se stihli rozkoukat, tak bratři v akci otevírají dnešní účet.
00:01
Všude okolo se uzavírají sázky a já pořád nevím pro koho se dnes rozhodnout.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Jan Hartman; hráči v poli: Petr Heřmanský, Marek Deutsch, Ondřej Kalát, Mikuláš Plášek, Adam Vejrych
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Filip Jirman; hráči v poli: Richard Šelbický, Antonín Palatínus, Vojtěch Palatínus, Lukáš Švitorka, Tomáš Vitásek