1:1
6:1
- : -

ASK Orka Čelákovice - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 9:4
10. Ondřej Špalek, 18. Michal Němeček, 30. Tomáš Beran, 41. Petr Němeček, 42. Ondřej Špalek, 48. Jan Kolář, 53. Ondřej Tichý, 58. Petr Němeček, 59. Daniel Richtr - 9. Martin Kameš, 15. Karel Horký, 33. Marek Sluka, 47. Michal Nový; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Marek Macík 36 - Martin Kohout 12; po třetinách: 2:2, 1:1, 6:1;
60:00
59:59
Počet střel ve 3. třetině Orka: 18 Králův Dvůr:6
59:59
Počet střel v zápase Orka:40 Králův Dvůr: 20
59:59
Komentář trenéra domácích Michala Schwana: Užíváme si každý odehraný zápas, takže dnes u nás vládne velká spokojenost. Z obou stran bojovný výkon. Nakonec rozhodla naše zlepšená produktivita. Děkujeme soupeři a skalním divákům.
59:59
Komentář trenéra hostí Radka Kryška: Úspěšně jsme se prali, se silným soupeřem dvě třetiny. Bohužel na začátku třetí třetiny nám tam spadli dva góly a od té doby jsme šli dolů. I přes velkou absenci hráčů můžu tým pochválit za odehrané dvě třetiny. Na tenhle bojový výkon musíme navázat i v příštích zápasech. Děkuji soupeři za férový zápas a přeji pěkný zbytek neděle
59:00
Poslední minuta tohoto utkání
58:40
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Daniel Richtr, asistoval Jakub Čáp (9:4).
57:42
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Michal Němeček (8:4).
57:17
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
57:17
Králův Dvůr zkouší štěstí v šesti lidech a s okrytou brankou v zádech.
56:15
Orka v plném počtu.
54:15
Vyloučen hráč Václav Kramel družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:51
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Tichý bez asistence (7:4).
52:51
Tak toto byla paráda! Tichý projel celým hřištěm jako nůž máslem. Jistě vykouzlil úsměv nejednomu diváku, přes roušky ovšem nemohu posoudit, zda-li je tomu opravdu tak.
50:35
Další dobrý zákrok Macíka.
50:01
Pokus Králova Dvoru jen o kousek míjí branku.
47:34
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jan Kolář, asistoval Filip Kučera (6:4).
47:34
Po individuální akci Filipa Kučery, který nakonec přeloboval golmana, přiběhl Kolář, který skákající balon na brankové čáře doklepl do branky.
46:35
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Nový, asistoval Daniel Riley (5:4).
44:20
Hostující brankář předvedl krásný zákrok, když v pádu vyrazil balónek na poslední chvíli nohou.
41:33
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Daniel Richtr (5:3).
41:33
Orka vstoupila do 3. třetiny jako suverénní tým, který je přesvědčený utkání vyhrát.
40:42
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Sebastian Jakob (4:3).
40:00
40:00
39:59
Počet střel ve 2. třetině Orka: 13 Králův Dvůr: 10
39:55
Poslední šanci ve 2. třetině měl Králův Dvůr. Výborně ji zneškodnil Macík.
39:01
Poslední minuta 2. třetiny.
37:58
Další střela Orky, která ovšem neměla parametry ohrozit branku soupeře.
37:20
Orka vyhnána až na svoji polovinu.
36:46
Orka ne a ne najít recept, jak překonat obranu hostí a vstřelit branku.
34:39
Další brejk Králova Dvoru. Včas se stihl vrátit Jakob.
32:27
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Sluka, asistoval Matěj Kodl (3:3).
32:27
Sluka svým backhandovým pokusem podstřelil Macíka.
31:10
Volný úder z hranice velkého vápna Králův Dvůr neproměnil.
29:59
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Tomáš Beran bez asistence (3:2).
29:59
Beran vymetl šibenici a posílá Orku do vedení.
27:37
Vyloučen hráč Martin Kameš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
27:00
Zdvižená paže rozhodčích signalizuje, že se bude vylučovat.
26:02
Dobrý pokus Čejky, který je zneškodněn hostujícím brankařem.
24:07
Ani jeden tým si neváží toho, že může mít balonek ve své moci a lehkomyslně si ho navzájem darují.
22:29
Po části, kdy se hra přelévala ze strany na stranu, je na balonku po delší dobu opět Orka.
20:00
20:00
19:59
Počet střel po 1. třetině Orka:9 Králův Dvůr:4
17:26
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval Jakub Čáp (2:2).
17:26
Dárek v podobě přesilové hry Orka zužitkovala, stav utkání 2:2.
16:59
Vyloučen hráč Matěj Kodl družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
16:21
Většina šancí Králova Dvoru končí v rohu, kde následně mají volný úder, nutno podotknout, že z nich jsou nejnebezpečnější.
15:21
Orka po inkasovaném gólu, znovu ožila a vyvinula na soupeře vysoký pressing.
14:35
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Matěj Kodl (1:2).
13:32
Značná nejistota je znát na hráčích Orky, z ní mohou těžit Králův Dvůr v podobě brejků.
11:32
Pěkná kombinace Orky končí na připraveném bloku.
10:38
Zápas se nám díky dvou brankám více otevřel a nyní můžeme sledovat více šancí na obou stranách.
09:48
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Ondřej Tichý (1:1).
08:27
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Martin Kameš, asistoval Daniel Riley (0:1).
08:27
Po této střele na zadní tyč se Macík ohlížel marně. Králův Dvůr svoji první šanci v utkání proměňuje.
08:03
První vážnější šance Orky. Hostujicí brankář předvedl skvělé zákroky.
06:57
Orka drží míč v bezpečí na svých holích, proto se hraje přerušuje velmi zřídka.
05:16
Zápas stále bez nějaké vážnější šance.
03:17
Orka setrvává v útočném pásmu, střely ovšem míří mimo brankovou konstrukci.
01:42
Orka vstoupila do utkání velice aktivně.
00:42
Němeček backhandem nahazoval míč do velké brankoviště a ten se odrazil od nohy bránícího hráče, domácí brankář se štěstím zasahuje.
00:01
Úvodní bully tradičně vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Patrik Svoboda, Tomáš Balej, Karel Horký, Marek Sluka, Matěj Kodl
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Jan Sedlák, Sebastian Jakob, Václav Kramel, Michal Němeček, Petr Němeček