3:1
2:2
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 8:5
1. Zuzana Tučková, 7. Lucie Kalinová, 17. Kristýna Kleknerová, 21. Zuzana Tučková, 24. Lucie Kalinová, 24. Lenka Monhartová, 50. Zuzana Tučková, 59. Eliška Matějková - 2. Michaela Urbanová, 16. Lenka Přerostová, 38. Karolína Raslová, 50. Lenka Přerostová, 51. Eliška Mrázová; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Vendula Lisá 26 - Kateřina Valečková 29; po třetinách: 3:2, 3:1, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: Upřímně lituji diváky. Zima jak v Rusku a florbal dnes asi taky nikoho příliš nezahřál. Soupeř nás porazil nadšením a hladovostí, od nás navíc 40 minut i systémově špatně. Na góly se strašlivě nadřeme a inkasujeme zbytečné šmudly. Zítra budeme lepší. Díky všem zúčastněným.
60:00
Komentář trenéra domácích: Výkon obou teamů velmi ovlivnila obrovská zima, po florbalové stránce se zde nic zajímavého až na vysoký počet golů nedělo. Naše hračky měli stěstí na goly a to rozhodlo zápas.
60:00
59:59
Počet střel celkem: Domácí 37, Hosté: 31
58:58
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Matějková, asistoval Nina Schumannová (8:5).
55:09
Vyloučen hráč Lucie Jandová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
52:25
Raslová zachytila rozehrávku Zeber a ocitla se sama před Lisou, která její střelu likviduje
50:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Eliška Mrázová bez asistence (7:5).
50:53
Mrázová ze skoro nulového úhlu zavěsila
49:50
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Zuzana Tučková bez asistence (7:4).
49:50
Tučková z pravého mantinelu krásně vymetla pavučinky z levého růžku
49:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Markéta Šporová (6:4).
49:18
Přihrávka z rohu na střed končí v síti Lisé
47:25
Lisá jen tak tak zachytila míček na brankové čáře
45:57
Nahrávka z rohu od Šarochové projela jak protihráčkám, tak i jejím spoluhráčkám pod hokejkami a míček tak končí na protějším mantinelu
45:23
Urbanová si povodila několik protihráček ,ale branku minula
44:40
Dnešní utkání sleduje 11 diváků, děkujeme
44:20
Urbanová agresivně dohrála Bulvovou, rozhodčí k tomu však nic neměl.
42:55
Nedvědová nahrála špatné hráčce a byla z toho nebezpečná střela ze strany hostí
42:00
Valečková skvěle nohou zasáhla proti nebezpečné střele Jandové L.
37:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Karolína Raslová, asistoval Markéta Šporová (6:3).
36:48
Vyloučen hráč Petra Šteklová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
29:11
Vyloučen hráč Karolína Vostracká družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
29:11
Strašecí po většinu oslabení drží míček na půlce Plzně
27:43
Vyloučen hráč Eliška Matějková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
26:05
Jandová L. netrefuje prázdnou bránu
26:00
Valečková nohou překazila přihrávku před bránu od Kleknerové
23:50
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Lenka Monhartová, asistoval Eliška Jandová (6:2).
23:50
Nejprve Nedvědová výborně poslala míček za Plzeňskou obranu na Kalinovou která se nemýlila, krátce na to střelu Jandové E. dorazila Monhartová
23:13
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Lucie Kalinová, asistoval Eliška Nedvědová (5:2).
21:45
Plzeňská hráčka s číslem 47 se ocitla sama před Lisou, Jandová E. se ale výborně vrátila a tak Lisá nemusela zasahovat
21:35
Plzeňská hráčka si proběhla hřiště ale domácí střelu blokují
20:05
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Zuzana Tučková, asistoval Klára Šarochová (4:2).
20:05
Tučková nahodila kousek za půlkou blíž ke své bráně a míček zaplul až za záda golmanky hostí
16:23
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Kristýna Kleknerová bez asistence (3:2).
16:23
Kleknerová střelou po zemi vyrovnává
15:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lenka Přerostová, asistoval Michaela Urbanová (2:2).